Alternative legal services developed by Juridicon

 
 

Apmokyti darbuotojus BDAR srityje

Home > Apmokyti darbuotojus BDAR srityje
 

Norite apmokyti daugiau kaip 10 savo įmonės ar įstaigos darbuotojų BDAR srityje, nemokėdami už kiekvieną mokymų dalyvį? Pabodo derintis prie išorinių BDAR mokymų tiekėjų seminarų grafiko ir klausytis ne visai Jums aktualios informacijos? Savo įmonei ar įstaigai ieškote mokymų asmens duomenų srityje, kuriuos darbuotojai galėtų išklausyti bet kada ir bet kur? Nuotoliniai BDAR mokymai skirti įmonėms ir įstaigoms, siekiančioms apjungti „gyvų” ir nuotolinių mokymų privalumus.

Metų teisės paslauga apdovanojimai 2020 Juridicon Allaw

Atraskite Allaw įrankį!

atitikties mokymų erdvė

Atitikties mokymų erdvė

Kartu aptariame Jūsų įmonės ar įstaigos BDAR atitikties ir kibernetinės saugos poreikius bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimo planą. AllawSpaces e-mokymų erdvėje patalpinama interaktyvi mokymų medžiaga. Jūsų darbuotojai jiems patogiu metu nuotoliniu būdu gali pereiti reikiamus mokymus ir pasitikrinti savo žinias.

  • Laiko taupymas – Allaw nuotoliniai BDAR mokymai – susisteminta informacija, kurią yra svarbiausia žinoti. Mokymų dalyviams nereikia ieškoti papildomos informacijos. Taip pat medžiagoje nėra perteklinės informacijos.
  • Galimybė sekti dalyvių pažangą. – Mokymų dalyviai ne tik supažindinami su mokymų medžiaga, tačiau kartu gilinasi į praktines situacijas, sprendžia žinių patikrinimo testus.
  • Fiksuota kaina – Pakanka sumokėti prenumeratos mokestį ir gaunate prieigą prie sistemos. Nesvarbu, ar turite 10, ar 1000 darbuotojų.

 

Visos Allaw paslaugos apima

Klientų portalas

Su Klientų portalu galite lengvai valdyti kiekvieną savo užsakytos paslaugos aspektą. Nuo maksimalaus užklausų skaičiaus, paslaugos teikimo būdo iki užsakomų paslaugų pobūdžio.

AllawDesk

AllawDesk yra platforma, veikianti tarsi „vienas langelis” Jūsų įmonės darbuotojams teisinėms užklausoms ir prašymams pateikti, o Jums – atsekamumui užsitikrinti.

AllawSpaces

Visiems Allaw paslaugų planams suteikiame galimybę naudotis AllawSpaces – bendradarbiavimo erdve, kurioje taip pat galite rasti dokumentų pavyzdžių, formų, klausimynų, o taip pat atsakymus į jau užduotus teisinius klausimus.

Atitikties mokymų erdvė

Jūsų darbuotojams nebereikia susirinkti vienoje vietoje ir gaišti laiką, klausantis jiems nepritaikytų mokymų. Jiems patogiu metu nuotoliniu būdu Allaw mokymų erdvėje jie gali pereiti reikiamus mokymus ir pasitikrinti savo žinias.

Apdovanojimai

Dvejus metus iš eilės Allaw laimėjo prestižinį „Metų teisės paslauga” apdovanojimą, pagerbiantį tuos, kurie geriausiai kuria pridėtinę vertę verslui bei visuomenei.

Teisinis auditas

Prieš pradėdami bendradarbiavimą mes visada atliekame įmonės vidaus dokumentų teisinį patikrinimą, kurio metu nustatome teisinę riziką keliančias vietas, siekiant išvengti baudų, ginčų ar bylinėjimosi.

 

Kodėl verta mus rinktis

Esame proaktyvūs ir, teikdami bet kurią Allaw paslaugą, siekiame padėti įmonėms bei įstaigoms išvengti ginčų, bylų ir baudų.

Užsisakę Allaw paslaugą, „po ranka” turite nuolatos atnaujinamą, per daugiau kaip 20 metų teisinio darbo sukauptą Jums reikiamą teisinių žinių bazę.

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti kiekvieną mūsų paslaugų aspektą. Nuo daugiau išmaniųjų komandinių įrankių iki tų įrankių savybių išplėtimo.

 
 
Businesses trust Allaw Join us today