Alternative legal services developed by Juridicon

 
 

Atlikti rutininį teisinį darbą

Home > Atlikti rutininį teisinį darbą
 

Esate įmonė ar įstaiga, kuri neturi savo teisininko, tačiau reikalinga nebrangiai ir kokybiškai atlikti rutininį teisinį darbą – peržiūrėti ar parengti sutartį, parengti atsakymą institucijai, pakonsultuoti darbo teisės klausimais ir pan.? Savo įmonei ar įstaigai ieškote teisininko, kuris ne tik išmanytų teisę, bet ir sugebėtų įsiklausyti į Jūsų verslo ar veiklos poreikius bei būtų nuspėjamas kainodaros prasme? Kuris su Jumis bendradarbiautų, o ne tiesiog bendrautų? Su kuriuo galėtumėte savo įmonės teisės funkciją perkelti į aukštesnį, produktyvesnį bei lankstesnį lygį?

Metų teisės paslauga apdovanojimai 2020 Juridicon Allaw
 

 

Atraskite Allaw paslaugą!

Įmonės teisininkas Allaw

Įmonės teisininkas Allaw

Įmonės teisininkas Allaw – tai Allaw išorinė/užsakomoji paslauga, siekianti padėti smulkioms ir vidutinėms įmonėms sumažinti teisinių išteklių sąnaudas ir suteikti galimybę naudotis inovatyviomis teisinėmis paslaugomis. Bendrovės ir įmonių teisės skyriai pasirenka Allaw valdomas teisines paslaugas, kad galėtų atlikti teisinį darbą efektyviai ir veiksmingai už prieinamą kainą.

Allaw įmonės teisininkas gali veikti kaip Jūsų įmonės teisės skyriaus vadovas ar tiesiog teisės patarėjas, teisinių paslaugų teikėjas ir atstovas. Paslauga teikiama ir nuotoliniu būdu, Allaw platformoje.

Rezervuokite NEMOKAMĄ konsultaciją dabar ir sužinokite, kaip mes galime Jums padėti!

Teisės departamentas Allaw

Teisės departamentas Allaw

Teisės departamentas Allaw – tai išorinė prenumeruojama paslauga, padedanti paneigti stereotipą, kad teisės departamentai neprisideda prie organizacijos vertės kūrimo. Allaw padeda Jūsų komandoms greičiau susitvarkyti su dideliais darbų kiekiais ir atsilaisvinti daugiau laiko strategiškai svarbiems klausimams, tokiu būdu aktyviau ir efektyviau prisidedant prie Jūsų organizacijos vertės kūrimo proceso. Tai yra visapusiška paslauga,apimanti atitikties valdymą, rizikų valdymą ir pritaikoma bet kokiam verslui, siekiančiam perkelti savo teisės funkciją į aukštesnį, produktyvesnį bei lankstesnį lygį.

Rezervuokite NEMOKAMĄ konsultaciją dabar ir sužinokite, kaip mes galime Jums padėti!

Visos Allaw paslaugos apima

Klientų portalas

Su Klientų portalu galite lengvai valdyti kiekvieną savo užsakytos paslaugos aspektą. Nuo maksimalaus užklausų skaičiaus, paslaugos teikimo būdo iki užsakomų paslaugų pobūdžio. Plačiau.

AllawDesk

AllawDesk yra platforma, veikianti tarsi „vienas langelis” Jūsų įmonės darbuotojams teisinėms užklausoms ir prašymams pateikti, o Jums – atsekamumui užsitikrinti. Plačiau.

AllawSpaces

Visiems Allaw paslaugų planams suteikiame galimybę naudotis AllawSpaces – bendradarbiavimo erdve, kurioje taip pat galite rasti dokumentų pavyzdžių, formų, klausimynų, o taip pat atsakymus į jau užduotus teisinius klausimus. Plačiau.

Atitikties mokymų erdvė

Jūsų darbuotojams nebereikia susirinkti vienoje vietoje ir gaišti laiką, klausantis jiems nepritaikytų mokymų. Jiems patogiu metu nuotoliniu būdu Allaw mokymų erdvėje jie gali pereiti reikiamus mokymus ir pasitikrinti savo žinias. Plačiau.

Apdovanojimai

Dvejus metus iš eilės Allaw laimėjo prestižinį „Metų teisės paslauga” apdovanojimą, pagerbiantį tuos, kurie geriausiai kuria pridėtinę vertę verslui bei visuomenei.

Teisinis auditas

Prieš pradėdami bendradarbiavimą mes visada atliekame įmonės vidaus dokumentų teisinį patikrinimą, kurio metu nustatome teisinę riziką keliančias vietas, siekiant išvengti baudų, ginčų ar bylinėjimosi. Plačiau.

 

Kodėl verta mus rinktis

Esame proaktyvūs ir, teikdami bet kurią Allaw paslaugą, siekiame padėti įmonėms bei įstaigoms išvengti ginčų, bylų ir baudų.

Užsisakę Allaw paslaugą, „po ranka” turite nuolatos atnaujinamą, per daugiau kaip 20 metų teisinio darbo sukauptą Jums reikiamą teisinių žinių bazę.

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti kiekvieną mūsų paslaugų aspektą. Nuo daugiau išmaniųjų komandinių įrankių iki tų įrankių savybių išplėtimo.

 

 
Businesses trust Allaw Join us today