Alternative legal and compliance services developed by Juridicon

 
 

LegalSpaces – Bendradarbiavimo erdvė

Home > LegalSpaces – Bendradarbiavimo erdvė
 
custom alt logo design

LegalSpaces

Paslauga „Teisės departamentas Allaw“ apima Allaw LegalSpaces – virtualią skaitmeninę bendradarbiavimo erdvę, skirtą paprasčiau užtikrinti atitiktį teisės aktų reikalavimams, valdyti teisines rizikas ir palengvinti komandų bendradarbiavimą bei dalintis vertingomis įžvalgomis.

  • Norite suteikti galią savo verslui– naudodami Legalspaces galite paprasčiau užtikrinti savo organizacijos atitiktį teisės aktų reikalavimams ir valdyti teisines rizikas, taip sustiprindami savo verslą.
  • Norite dalyvauti sprendime, o ne gauti primestą rezultatą – mes siekiame ne vienpusiškų santykių, o kuriame bendradarbiavimą. Jums pateikiame saugią ir centralizuotą erdvę, reikiamus įrankius, strategijas bei šablonus, kurie yra abipusiai. Sprendimą sukuriame kartu su Jumis, atsižvelgdami į Jūsų verslo situaciją, veiklos sritį ir pan.
  • Norite susitelkti į aukštos vertės darbus   – Legalspaces virtualioje erdvėje Jūsų darbuotojai randa atitikties mokymų medžiagą, kurią gali bet kada patogiai peržiūrėti. Taupote savo laiką, naudodamiesi erdvėje esančia teisine savitarna ar pasitelkdami naudingus komandinius išmaniuosius įrankius.