We provide premium managed legal services for business!

 

LegalSpaces – Bendradarbiavimo platforma

Home > LegalSpaces – Bendradarbiavimo platforma
 
custom alt logo design

LegalSpaces

Visi Teisės Departamento paslaugos planai įtraukia Allaw LegalSpaces – bendradarbiavimo platformą, kurioje galite rasti naudingų teisinių žinių savo personalui. Ši platforma taip pat suteikia prieigą prie Bendrovių Valdysenos, Rizikų valdymo, Atitikties (Įtraukiant BDAR) mokymus ir gaires.

  • Suteikite galią savo verslui, susitelkdami į aukštos vertės darbus– Gaunate galimybę skaityti praktinę teisinę informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, matyti būdus, kaip ją panaudoti verslo pasaulyje, remtis parengtais kontroliniais sąrašais, teisės žaidimų knygomis, ir, prireikus, gauti patarimų bei daugiau prieigos prie specializuotos teisinės informacijos. Mūsų savitarnos portalas padės Jūsų komandai išmintingai siekti tikslų išlaikant dėmesį strategiškai svarbioms užduotims.
  • Bendradarbiavimas virtualioje aplinkoje – Saugi ir centralizuota vieta bendradarbiavimui tarp Jūsų personalo ir teisininkų ar išorinių patarėjų. Tai įtraukia, tačiau neapsiriboja ties dalinimusi dokumentais ir informacija, galimybe sekti teisės projekto progresą bei jo išlaidas. Naudodamiesi šia platforma Jūs taupote savo laiką ir pastangas, todėl tai yra kelis kartus efektyviau už el. paštą ar kitas komunikacijos platformas.
  • Mokymai ir gairės – Allaw LegalSpaces suteikia Jums prieigą prie Bendrovių valdysenos, Rizikų valdymo, Atitikties (Įtraukiant BDAR) mokymus ir gaires, naudingus komandinius išmaniuosius įrankius.
 
Businesses trust Allaw Join us today