Duomenų apsaugos inspektorius

Atotrūkio vertinimo BDAR priemonė

dai.lt

Problema


Nežinote, ar Jūsų Organizacija įgyvendina BDAR reikalavimus? Nežinote nuo ko pradėti?


Savybės


  • Interaktyvumas - atsakymai čia ir dabar
  • Automatiškai atnaujinami duomenys iš įvairių šaltinių
  • Greitai įvertinama būklė ir atotrūkis reikalavimams
  • Pasiekiami "pagal poreikį" internetu iš bet kur
  • Patikima ir realaus laiko informacija
  • Integracija su Jūsų turimomis DVS (dokumentų valdymo) ir kitomis sistemomis

Allaw sprendimas


Atotrūkio vertinimo BDAR reikalavimams priemonė "Duomenų apsaugos inspektorius" yra skirta įvertinti organizacijoje atliekamo asmens duomenų tvarkymo atitiktį duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimams, o taip pat duomenų praradimo ir baudos skyrimo grėsmę.


Sužinoti atotrūkį ...

Pasitikrinti atotrūkį BDAR reikalavimams galite čia.

Duomenų apsaugos inspektorius priklauso išmaniųjų priemonių rinkiniui, kuris bus Jūsų įsigijus Allaw Duomenų apsaugos pareigūno kaip paslaugos planą. Įsitikinkite Allaw išmaniųjų priemonių efektyvumu pasinaudoję nemokama 14-kos dienų plano versija! Tai padaryti galite spausdami "Išbandyti paslaugą" mygtuką.


Išbandyti paslaugą

Privalumai


Integruotas su duomenų saugyklomis

Nesvarbu, ar savo dokumentus laikote Google Docs, Box‘e, Dropbox‘e, įrankis lengvai integruojasi su bet kuria iš populiarių debesyje esančių dokumentų saugyklų.

Paprasta naudoti su kitais įrankiais

Šis įrankis apima ir kitus duomenų apsaugos įrankius, įskaitant: Duomenų apsaugos teisinio reguliavimo stebėjimo įrankį.

Pritaikytas komandiniam darbui

Akivaizdu, kad vienas darbuotojas atitikties užtikrinti nepajėgus. Tai komandinis darbas. Įrankis leidžia lengvai dalintis informacija ir skirstyti darbą.

Atitinka BDAR reikalavimus

Įrankis parengtas sertifikuotų duomenų saugos ir rizikų valdymo ekspertų.

Informaciją pateikia vizualiai

Vizualiai akimirksniu pateikia informaciją apie duomenų apsaugos būklę ir rizikų grėsmę vienoje vietoje, todėl ypač tinkamas komandos aptarimams. Skirtingomis spalvomis pažymi BDAR dokumentus, kurie dar teisėkūros stadijose, kurie taikomi ir kuriuos būtina atnaujinti.

Paprasta demonstruoti atitiktį

Aktuali informacija prieinama tada, kada jos reikia. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimo atveju ar planuodami biudžetą „po ranka“ turite aiškiai išdėstytą aktualią informaciją apie BDAR reikalavimų laikymąsi.

Išbandykite nemokamai


Duomenų apsaugos inspektorius priklauso išmaniųjų priemonių rinkiniui, kuris bus Jūsų užsiprenumeravus paslaugą Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw. Įsitikinkite Allaw išmaniųjų priemonių efektyvumu, pasinaudoję nemokama 14-kos dienų plano versija! Tai padaryti galite spausdami "Išbandyti paslaugą" mygtuką.

Išbandyti paslaugą