BDAR dokumentai paprastai ir greitai

Allaw Duomenų apsaugos teisinio reguliavimo stebėjimo įrankis

Problema


Kaip greitai, neverčiant visų organizacijos BDAR dokumentų, sužinoti aktualią jų būklę? Kurie iš jų patikimai padės įrodyti BDAR atitiktį, o kurie atnaujintini dėl išėjusių naujų rekomendacijų arba iš vis tik iniciatyvos stadijoje?


Plačiau ...

Jūsų organizacijos BDAR dokumentai seniai parengti ir patvirtinti. Tačiau nuolatos skelbiamos naujos Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos rekomendacijos, atsiranda nauja geroji praktika.

Jums kyla, klausimas, ar Jūsų BDAR dokumentai vis dar atitinka BDAR reikalavimus, ar nereikia jų atnaujinti?

Susirašinėti ir gauti atsakymą iš teisininko ar duomenų apsaugos pareigūno užtruktų, o Jums reikia atsakymo nedelsiant.

Savybės


  • Interaktyvumas - atsakymai čia ir dabar
  • Automatiškai atnaujinami duomenys iš įvairių šaltinių
  • Greitai įvertinama būklė ir atotrūkis reikalavimams
  • Pasiekiami "pagal poreikį" internetu iš bet kur
  • Patikima ir realaus laiko informacija
  • Integracija su Jūsų turimomis DVS (dokumentų valdymo) ir kitomis sistemomis

Allaw sprendimas


Allaw Duomenų apsaugos teisinio reguliavimo stebėjimo įrankisBDAR dokumentai paprastai ir greitai“ yra skirtas duomenų apsaugos pareigūnams ir visiems organizacijos darbuotojams, atsakingiems už duomenų apsaugą paprastai ir greitai apžvelgti savo organizacijos duomenų apsaugos dokumentus. Jo dėka:

1. Akimirksniu apžvelgiate savo organizacijos duomenų apsaugos dokumentus, įvertinate būklę.

2. Matote organizacijos atotrūkį reikalavimams, BDAR sritis, kurios reikalauja neatidėliotino dėmesio ir galite lengvai prioritetizuoti korekcinius veiksmus.

3. Be papildomo teisinio audito žinote, kurių duomenų apsaugos dokumentų organizacijoje dar trūksta.

4. Galite užtikrinti BDAR atitiktį komandiniu būdu.

Plačiau ...

Su Duomenų apsaugos teisinio reguliavimo stebėjimo įrankiu BDAR dokumentai paprastai ir greitai“ Jūs greičiau sužinote, kokia yra aktuali organizacijos asmens duomenų apsaugos dokumentų būklė. Nebereikia rengti ir siųsti ilgų žinučių el. paštu ar vidinėje sistemoje apie tai, kurių išorinio reguliatoriaus reikalaujamų dokumentų organizacijoje dar trūksta, kurie rengiami, kurie jau taikomi, o kuriuos reikia atnaujinti. Teisininkui ar teisės skyriaus vadovui nebereikia rengti atskirų ataskaitų vadovybei tam, kad pagrįstų naujo atitikties projekto iniciavimą. Informaciją apie BDAR dokumentus gaunate greitai ir paprastai.

Šis įrankis įeina į kitą priemonę: Asmens duomenų apsaugos programos valdymo įrankis.

Kaip tai veikia


Peržiūra
Vienoje vietoje apžvelgiate įmonės veiklos dokumentų būklę
Strategija
Lengvai nustatote teisinės neatitikties sritis ir jas prioritetizuojate
Veiksmų planas
Sudarote veiksmų planą teisinei rizikai sumažinti
Kontrolė
Sekate, kaip įgyvendinamas rizikų valdymo planas


Privalumai


Paprasta demonstruoti atitiktį

Aktuali informacija prieinama tada, kada jos reikia. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimo atveju ar planuodami biudžetą „po ranka“ turite aiškiai išdėstytą aktualią informaciją apie organizacijos duomenų apsaugos dokumentų būklę.

Atitinka BDAR reikalavimus

Įrankis parengtas sertifikuotų duomenų saugos ir rizikų valdymo ekspertų.

Informaciją pateikia vizualiai

Vizualiai akimirksniu pateikia informaciją apie dokumentų būklę gerai organizuotoje vieno puslapio pateiktyje, todėl ypač tinkamas komandos aptarimams. Skirtingomis spalvomis pažymi dokumentus, kurie dar teisėkūros stadijose, kurie taikomi ir kuriuos būtina atnaujinti.

Priemonė sprendimams priimti

Integruotoje MoSCoW metodikos lentoje iš karto matote, kurie veiklos organizavimo dokumentai yra „must-have“, o kurie nebūtini. Ypač esant biudžeto apribojimams, galite greitai priimti sprendimus, kuriuos dokumentus būtina dabar atnaujinti, o kuriuos vėliau. Taip galite sprendimus priimti greičiau.

Pritaikytas komandiniam darbui

Akivaizdu, kad vienas darbuotojas atitikties užtikrinti nepajėgus. Tai komandinis darbas. Įrankis leidžia lengvai dalintis informacija ir skirstyti darbą.

Integruotas su duomenų saugyklomis

Nesvarbu, ar savo dokumentus laikote Google Docs, Box‘e, Dropbox‘e, įrankis lengvai integruojasi su bet kuria iš populiarių debesyje esančių dokumentų saugyklų ir pateikia vizualią būklės ataskaitą.


Media
Išbandykite nemokamai


Įsitikinkite Allaw išmaniųjų priemonių efektyvumu pasinaudodami 14-ka dienų paslauga "Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw"! Tai padaryti galite spausdami "Išbandyti nemokamai" mygtuką.

Išbandyti nemokamai