Poveikio duomenų apsaugai vertinimas paprasčiau

Paprasčiau atlikite ir peržiūrėkite PDAV

Problema


Kaip paprasčiau sistemingai ir visapusiškai išanalizuoti organizacijos vykdomą asmens duomenų tvarkymą bei padėti nustatyti ir sumažinti duomenų apsaugos grėsmes. Kaip lengvai atlikti poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV) ir jį nesudėtingai nuolatos peržiūrėti?

Plačiau ...

Jūsų faktinė situacija atitinka BDAR ir VDAĮ nurodymus, kada būtina atlikti poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV). Nežinote, nuo ko pradėti, kokias priemones naudoti ir kaip sėkmingai užbaigti šį procesą, kad būtų įvykdytas jo tikslas - įvertinti ir valdyti pavojų, kylantį dėl asmens duomenų tvarkymo fizinių asmenų laisvėms ir teisėms ir laiku imtis tinkamų priemonių? Be to, PDAV yra ne vienkartinis veiksmas, o besitęsiantis procesas, nes duomenų tvarkymas turi būti nuolatos peržiūrimas.Savybės


  • Interaktyvumas - atsakymai čia ir dabar
  • Automatiškai atnaujinami duomenys iš įvairių šaltinių
  • Greitai įvertinama būklė ir atotrūkis reikalavimams
  • Pasiekiami "pagal poreikį" internetu iš bet kur
  • Patikima ir realaus laiko informacija
  • Integracija su Jūsų turimomis DVS (dokumentų valdymo) ir kitomis sistemomis


Allaw sprendimas


Priemonė PDAV atlikti "Poveikio duomenų apsaugai vertinimas paprasčiau" tarnauja greitesniam ir paprastesniam PDAV (poveikio duomenų apsaugai vertinimui) atlikti bei jo ataskaitai parengti. Įrankis skirtas visiems organizacijos darbuotojams, atsakingiems už duomenų apsaugą bei komandoje atliekantiems poveikio duomenų apsaugai vertinimą. Jos dėka:

1. Turite "žemėlapį", kuriame vizualiai matote, nuo ko pradėti poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV), kaip jį įgyvendinti bei sėkmingai užbaigti.

2. "Po ranka" turite visas priemones (formas, klausimynus), reikalingus atskiriems PDAV etapams atlikti.

3. Bet kada, "kada reikia" matote, kuriame etape esate, kokia PDAV ar jo peržiūros būklė.


Išbandyti nemokamai


Plačiau ...

Su priemone PDAV (poveikio duomenų apsaugai vertinimui) atlikti "Poveikio duomenų apsaugai vertinimas paprasčiau" Jūs turite erdvę, kuri apima, bet neapsiriboja šiomis priemonėmis:


Privalumai


Paprasta demonstruoti atitiktį

Aktuali informacija prieinama tada, kada jos reikia. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimo atveju ar planuodami biudžetą „po ranka“ turite aiškiai išdėstytą aktualią informaciją apie BDAR reikalavimų laikymąsi.

Atitinka BDAR reikalavimus

Įrankis parengtas sertifikuotų duomenų saugos ir rizikų valdymo ekspertų.

Informaciją pateikia vizualiai

Vizualiai akimirksniu pateikia informaciją apie duomenų apsaugos būklę viename puslapyje, todėl ypač tinkamas komandos aptarimams. Skirtingomis spalvomis pažymi BDAR dokumentus, kurie dar teisėkūros stadijose, kurie taikomi ir kuriuos būtina atnaujinti.

Pritaikytas komandiniam darbui

Akivaizdu, kad vienas darbuotojas atitikties užtikrinti nepajėgus. Tai komandinis darbas. Įrankis leidžia lengvai dalintis informacija ir skirstyti darbą.

Kompleksinis

Šis įrankis apima ir kitus duomenų apsaugos įrankius, išvardintus aukščiau

Integracija

Nesvarbu, ar savo dokumentus laikote Google Docs, Box‘e, Dropbox‘e, įrankis lengvai integruojasi su bet kuria iš populiarių debesyje esančių dokumentų saugyklų ir pateikia vizualią būklės ataskaitą.

Puikūs pagalbininkai Jūsų komandai


Allaw išmanieji analitikos ir valdymo įrankiai apjungia atskiras įvairių sričių rodiklių, dokumentų būklės ataskaitas į gerai organizuotą vieno puslapio pateiktį. Jų dėka galima ankstyvoje stadijoje pastebėti atotrūkį ir imtis prevencinių priemonių.

Media


Išbandykite nemokamai


Įsitikinkite Allaw išmaniųjų priemonių efektyvumu pasinaudodami 14-kos dienų nemokama paslauga "Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw"! Tai padaryti galite spausdami "Išbandyti nemokamai" mygtuką.

Išbandyti nemokamai
Gerosios praktikos


Dažniausiai užduodami klausimai...

Popular Questions

Topics:

    No questions found.
Susijusios naujienos


Loading...