Išmanieji įrankiaiAllaw® BDAR atitikties portalas

Elektroninė erdvė, padedanti įgyvendinti BDAR 25 str. reikalaujamą pritaikytąją duomenų apsaugą. Sukurta taupyti vadovų ir pareigūnų laiką bei leisti komandoms produktyviai bendradarbiauti.


Sukurta pasitelkiant dizaino mąstyseną ir skirta Jūsų organizacijos atitikčiai užtikrinti - kiekvienas elementas yra pritaikomas konkrečios organizacijos procesams.

Kas tai


BDAR atitikties portalas Jums suteikia kritinės svarbos priemones nepriekaištingai duomenų apsaugai užtikrinti vien už DAP prenumeratos kainą. Portalas vienoje vietoje realiuoju laiku pateikia informaciją apie organizacijos atitikties BDAR reikalavimams būklę: procesų, dokumentacijos ir t.t. Taip pat įvairių duomenų apsaugos aspektų įvertinimo formas, klausimynus bei įvertinimo ataskaitas

➡️Veikia, apjungdamas BDAR elektroninį gidą ir specialiai Jūsų organizacijai pritaikytas BDAR atitikties priemones į vientisą duomenų apsaugos programą. Priklausomai nuo Jūsų įmonės dydžio, veiklos ir duomenų apsaugos lygio, mes į portalą įtrauksime komandines išmaniąsias priemones , skirtas ne tik profesionaliai bei patogiai rūpintis asmens duomenų apsauga, tačiau ir organizuotai dirbti komandoje, atsikratant informacijos trūkumo tarp komandos narių.

➡️Tai sistema produktyviam komandiniam darbui duomenų apsaugos srityje. Visi už duomenų apsaugą atsakingi asmenys Jūsų organizacijoje turės informaciją "prieš akis": apie atitikties būklę, rizikas, incidentus, saugos pažeidimus bei užduotis. 

➡️Organizacijos  BDAR atitikties būklę suprasite dar portalo naudojimo pradžioje, kadangi, pasitelkiant interaktyviąsias ataskaitas, vizualiai pateikiama informacija iš įvairių šaltinių.

➡️Sukurtas, laikantis gerosios praktikos: Agile, ISO 27001, ISO 31000 ir ITIL.

Komandinės išmaniosios priemonės

Žinome, kad teisininkus ir duomenų apsaugos pareigūną įmonei aprūpinti šiuolaikinėmis techninėmis priemonėmis yra atskiras rūpestis bei kaštai. Naudokite Allaw komandines priemones ir jų išvenkite!                                                           

Sužinokite kaip


BDAR atitikties portalo privalumai

Vienoje vietoje
Specialiai Allaw duomenų apsaugos pareigūno paslaugos klientui sukurta svetainė, kurioje vienoje vietoje:

BDAR atitikties būklė.
BDAR rizikų valdymas.
Duomenų saugos pažeidimų valdymas.
BDAR incidentų valdymas.
BDAR užduočių valdymas.

Kaip užsisakyti


Allaw puslapyje registruokitės nemokamai 14 dienų išbandyti mūsų stipriausiai išplėtotą Duomenų apsaugos pareigūno paslaugą.

Prisiregistravę pateikite savo užklausą dėl portalo sukūrimo Allaw Desk'e.

Per 24  val. susisieksime su Jumis dėl visapusiškai pritaikyto BDAR atitikties portalo Jūsų organizacijai.
Išbandykite nemokamai


Įsitikinkite Allaw išmaniųjų priemonių efektyvumu pasinaudodami 14-kos dienų nemokamu Allaw Duomenų apsaugos pareigūno kaip paslaugos planu! Tai padaryti galite spausdami "Išbandyti nemokamai" mygtuką.