BDAR dokumentai paprastai ir greitai

Sužinokite BDAR dokumentacijos būklę akimirksniu

Allaw sprendimas


Allaw Duomenų apsaugos teisinio reguliavimo stebėjimo įrankisBDAR dokumentai paprastai ir greitai“ yra skirtas duomenų apsaugos pareigūnams ir visiems organizacijos darbuotojams, atsakingiems už duomenų apsaugą paprastai ir greitai apžvelgti savo organizacijos duomenų apsaugos dokumentus. Jo dėka:

1. Akimirksniu apžvelgiate savo organizacijos duomenų apsaugos dokumentus, įvertinate būklę.

2. Matote organizacijos atotrūkį reikalavimams, BDAR sritis, kurios reikalauja neatidėliotino dėmesio ir galite lengvai prioritetizuoti korekcinius veiksmus.

3. Be papildomo teisinio audito žinote, kurių duomenų apsaugos dokumentų organizacijoje dar trūksta.

4. Galite užtikrinti BDAR atitiktį komandiniu būdu.

Plačiau ...

Su Duomenų apsaugos teisinio reguliavimo stebėjimo įrankiu BDAR dokumentai paprastai ir greitai“ Jūs greičiau sužinote, kokia yra aktuali organizacijos asmens duomenų apsaugos dokumentų būklė. Nebereikia rengti ir siųsti ilgų žinučių el. paštu ar vidinėje sistemoje apie tai, kurių išorinio reguliatoriaus reikalaujamų dokumentų organizacijoje dar trūksta, kurie rengiami, kurie jau taikomi, o kuriuos reikia atnaujinti. Teisininkui ar teisės skyriaus vadovui nebereikia rengti atskirų ataskaitų vadovybei tam, kad pagrįstų naujo atitikties projekto iniciavimą. Informaciją apie BDAR dokumentus gaunate greitai ir paprastai.

Šis įrankis įeina į kitą priemonę: Duomenų apsaugos programos valdymo įrankis.

Kaip tai veikiaKaip tai veikia

Aura Card
Replace this text with your own content
Aura Card
Replace this text with your own content
Aura Card
Replace this text with your own content

Privalumai
Paprasta demonstruoti atitiktį

Aktuali informacija prieinama tada, kada jos reikia. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimo atveju ar planuodami biudžetą „po ranka“ turite aiškiai išdėstytą aktualią informaciją apie organizacijos duomenų apsaugos dokumentų būklę.

Atitinka BDAR reikalavimus

Įrankis parengtas sertifikuotų duomenų saugos ir rizikų valdymo ekspertų.

Informaciją pateikia vizualiai

Vizualiai akimirksniu pateikia informaciją apie dokumentų būklę gerai organizuotoje vieno puslapio pateiktyje, todėl ypač tinkamas komandos aptarimams. Skirtingomis spalvomis pažymi dokumentus, kurie dar teisėkūros stadijose, kurie taikomi ir kuriuos būtina atnaujinti.

Priemonė sprendimams priimti

Integruotoje MoSCoW metodikos lentoje iš karto matote, kurie veiklos organizavimo dokumentai yra „must-have“, o kurie nebūtini. Ypač esant biudžeto apribojimams, galite greitai priimti sprendimus, kuriuos dokumentus būtina dabar atnaujinti, o kuriuos vėliau. Taip galite sprendimus priimti greičiau.

Pritaikytas komandiniam darbui

Akivaizdu, kad vienas darbuotojas atitikties užtikrinti nepajėgus. Tai komandinis darbas. Įrankis leidžia lengvai dalintis informacija ir skirstyti darbą.

Integruotas su duomenų saugyklomis

Nesvarbu, ar savo dokumentus laikote Google Docs, Box‘e, Dropbox‘e, įrankis lengvai integruojasi su bet kuria iš populiarių debesyje esančių dokumentų saugyklų ir pateikia vizualią būklės ataskaitą.MediaIšbandykite nemokamai


Įsitikinkite Allaw išmaniųjų priemonių efektyvumu pasinaudodami 14-kos dienų nemokamu Allaw Duomenų apsaugos pareigūno kaip paslaugos planu! Tai padaryti galite spausdami "Išbandyti nemokamai" mygtuką.

Išbandyti nemokamai

Gerosios praktikos
Susijusios naujienos


Loading...