Išmanieji įrankiaiPoveikio duomenų apsaugai vertinimas paprasčiau

Paprasčiau atlikite ir peržiūrėkite PDAV

Allaw sprendimas


Priemonė PDAV atlikti "Poveikio duomenų apsaugai vertinimas paprasčiau" tarnauja greitesniam ir paprastesniam PDAV (poveikio duomenų apsaugai vertinimui) atlikti bei jo ataskaitai parengti. Įrankis skirtas visiems organizacijos darbuotojams, atsakingiems už duomenų apsaugą bei komandoje atliekantiems poveikio duomenų apsaugai vertinimą. Jos dėka:

1. Turite "žemėlapį", kuriame vizualiai matote, nuo ko pradėti poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV), kaip jį įgyvendinti bei sėkmingai užbaigti.

2. "Po ranka" turite visas priemones (formas, klausimynus), reikalingus atskiriems PDAV etapams atlikti.

3. Bet kada, "kada reikia" matote, kuriame etape esate, kokia PDAV ar jo peržiūros būklė.


Plačiau ...

Su priemone PDAV (poveikio duomenų apsaugai vertinimui) atlikti "Poveikio duomenų apsaugai vertinimas paprasčiau" Jūs turite erdvę, kuri apima, bet neapsiriboja šiomis priemonėmis:


Privalumai


Paprasta demonstruoti atitiktį

Aktuali informacija prieinama tada, kada jos reikia. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimo atveju ar planuodami biudžetą „po ranka“ turite aiškiai išdėstytą aktualią informaciją apie BDAR reikalavimų laikymąsi.

Atitinka BDAR reikalavimus

Įrankis parengtas sertifikuotų duomenų saugos ir rizikų valdymo ekspertų.

Informaciją pateikia vizualiai

Vizualiai akimirksniu pateikia informaciją apie duomenų apsaugos būklę viename puslapyje, todėl ypač tinkamas komandos aptarimams. Skirtingomis spalvomis pažymi BDAR dokumentus, kurie dar teisėkūros stadijose, kurie taikomi ir kuriuos būtina atnaujinti.

Pritaikytas komandiniam darbui

Akivaizdu, kad vienas darbuotojas atitikties užtikrinti nepajėgus. Tai komandinis darbas. Įrankis leidžia lengvai dalintis informacija ir skirstyti darbą.

Kompleksinis

Šis įrankis apima ir kitus duomenų apsaugos įrankius, išvardintus aukščiau

Integracija

Nesvarbu, ar savo dokumentus laikote Google Docs, Box‘e, Dropbox‘e, įrankis lengvai integruojasi su bet kuria iš populiarių debesyje esančių dokumentų saugyklų ir pateikia vizualią būklės ataskaitą.


Puikūs pagalbininkai Jūsų komandai


Allaw išmanieji analitikos ir valdymo įrankiai apjungia atskiras įvairių sričių rodiklių, dokumentų būklės ataskaitas į gerai organizuotą vieno puslapio pateiktį. Jų dėka galima ankstyvoje stadijoje pastebėti atotrūkį ir imtis prevencinių priemonių.Media


Išbandykite nemokamai


Įsitikinkite Allaw išmaniųjų priemonių efektyvumu pasinaudodami 14-kos dienų nemokamu Allaw Duomenų apsaugos pareigūno kaip paslaugos planu! Tai padaryti galite spausdami "Išbandyti nemokamai" mygtuką.

Išbandyti nemokamaiGerosios praktikos


Dažniausiai užduodami klausimai...

Popular Questions

Please log in to view questions
Susijusios naujienos


Loading...