Questions

1 answer

 1.  
  2
  1
  0

  Kaip neregistruotas vartotojas, nesantis Allaw paslaugų klientu, Allaw LegalSpaces erdvėse galite nemokamai skaityti Allaw atitikties naujienas, matyti svarbiausius materialinius ir procesinius aspektus, susijusius su konkrečia naujiena. Ribotai, tačiau galite naudotis ir DUK - atsakymais į klausimus, kuriuos yra atsakę Allaw ekspertai (teisininkai, duomenų apsaugos pareigūnai, įmonių rizikų ekspertai).

  Taip pat galite nemokamai pasitikrinti savo organizacijos atitiktį tam tikrų teisės aktų srityse. Jeigu turite klausimų, klauskite čia.

  Kaip registruotas vartotojas, esantis Allaw paslaugų klientu, Allaw LegalSpaces, priklausomai nuo suteiktos prieigos, galite naudotis virtualiomis bendradarbystės erdvėmis, pritaikytomis įmonių rizikų valdymui ir atitikties (taip pat asmens duomenų apsaugos) užtikrinimui, naudotis e-mokymų medžiaga atitikties mokymų erdvėje, kitomis teisinės savitarnos priemonėmis.

  Kaip registruotas vartotojas, esantis paslaugos "Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw" klientu, papildomai galite naudotis BDAR elektroniniu vedliu ir jame esančiu atitikties portalu.

  Daugiau informacijos apie Allaw LegalSpaces galite rasti čia.

   CommentAdd your comment...