Alternative legal and compliance services developed by Juridicon

 
 

Užtikrinti asmens duomenų apsaugą

Home > Užtikrinti asmens duomenų apsaugą
 

Jūsų įmonei/įstaigai reikia patyrusio, efektyvaus ir organizuoto duomenų apsaugos eksperto, galinčio greitai sutvarkyti apleistą duomenų apsaugą? Savo įmonei ar įstaigai ieškote duomenų apsaugos pareigūno (DAP), kuris ne tik išmanytų asmens duomenų apsaugą, bet ir sugebėtų įsiklausyti į Jūsų verslo ar veiklos poreikius bei būtų nuspėjamas kainodaros prasme? Kuris su Jumis bendradarbiautų, o ne tiesiog bendrautų? Reikalingas duomenų apsaugos pareigūnas, su kuriuo galėtumėte savo įmonės duomenų saugos funkciją perkelti į aukštesnį, produktyvesnį bei lankstesnį lygį?

 

Metų teisės paslauga apdovanojimai 2020 Juridicon Allaw

Atraskite Allaw paslaugą!

Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw

Duomenų apsaugos pareigūnas kaip paslauga Allaw 2020 PDAV, asmens duomenų apsauga, saugos priemonės ir BDAR atitikties portalas

Duomenų apsaugos pareigūnas kaip paslauga (DAP) – tai Allaw teikiama išorinio duomenų apsaugos pareigūno (DAP) paslauga, kuri leidžia organizacijoms sumažinti duomenų apsaugos išteklių išlaidas ir gauti kokybišką bei kaštus taupantį sprendimą BDAR atitikčiai užtikrinti.

Paslauga apima ne tik ES bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus atitinkančio duomenų apsaugos pareigūno paskyrimą įmonėms, organizacijoms. BDAR atitikties portalo ir išmanių jo elementų dėka, suderindama Lawtech, LegalTech bei RegTech, projektų valdymą ir ekspertines žinias, paslauga leidžia užtikrinti sklandų duomenų apsaugos pareigūno darbą, yra naudinga tiek pačioms įmonėms, įstaigoms bei organizacijoms, tiek jų darbuotojams.

Rezervuokite NEMOKAMĄ konsultaciją dabar ir sužinokite, kaip mes galime Jums padėti!

Kuo Allaw paslaugos skiriasi

Klientų portalas

Su Klientų portalu galite lengvai valdyti kiekvieną savo užsakytos paslaugos aspektą. Nuo maksimalaus užklausų skaičiaus, paslaugos teikimo būdo iki užsakomų paslaugų pobūdžio. Plačiau.

LegalDesk

LegalDesk yra platforma, veikianti tarsi „vienas langelis“ Jūsų įmonės darbuotojams teisinėms užklausoms ir prašymams pateikti, o Jums – atsekamumui užsitikrinti. Plačiau.

LegalSpaces

Visiems Allaw paslaugų planams suteikiame galimybę naudotis Legalspaces – bendradarbiavimo erdve, kurioje taip pat galite rasti dokumentų pavyzdžių, formų, klausimynų, o taip pat atsakymus į jau užduotus teisinius klausimus. Plačiau.

Atitikties mokymų erdvė

Jūsų darbuotojams nebereikia susirinkti vienoje vietoje ir gaišti laiką, klausantis jiems nepritaikytų mokymų. Jiems patogiu metu nuotoliniu būdu Allaw mokymų erdvėje jie gali pereiti reikiamus mokymus ir pasitikrinti savo žinias. Plačiau.

Apdovanojimai

Dvejus metus iš eilės Allaw laimėjo prestižinį „Metų teisės paslauga“ apdovanojimą, pagerbiantį tuos, kurie geriausiai kuria pridėtinę vertę verslui bei visuomenei.

Teisinis auditas

Prieš pradėdami bendradarbiavimą mes visada atliekame įmonės vidaus dokumentų teisinį patikrinimą, kurio metu nustatome teisinę riziką keliančias vietas, siekiant išvengti baudų, ginčų ar bylinėjimosi. Plačiau.

 


Kodėl verta mus rinktis

Esame proaktyvūs ir, teikdami bet kurią Allaw paslaugą, siekiame padėti įmonėms bei įstaigoms išvengti ginčų, bylų ir baudų.

Užsisakę Allaw paslaugą, „po ranka“ turite nuolatos atnaujinamą, per daugiau kaip 20 metų teisinio darbo sukauptą Jums reikiamą teisinių žinių bazę.

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti kiekvieną mūsų paslaugų aspektą. Nuo daugiau išmaniųjų komandinių įrankių iki tų įrankių savybių išplėtimo.