Managed legal and compliance services

 
 

eDap.lt

Home > eDap.lt
 
Posted by on 31 liepos, 2022 in |
Duomenu apsaugos pareigunas Allaw WP

eDap.lt yra duomenų apsaugos pareigūno elektroninių paslaugų portalas.  Jis skirtas privataus ir viešojo sektoriaus darbuotojams organizuotai gauti duomenų apsaugos pareigūno informaciją bei konsultacijas. Portalas suteikiamas paslaugos „Duomenų apsaugos pareigūnas ALLAW“ klientams ir apima:

  • portalą užklausų ir incidentų pateikimui elektroniniu būdu,
  • aktualių BDAR dokumentų/ rekomendacijų/ informacijos automatinį pateikimą,
  • užklausų duomenų bazę, suformuotą iš pateikiamų užklausų nuasmenintų duomenų, prieinamą klientams bei jų duomenų apsaugos pareigūnams ir duomenų apsaugos koordinatoriams,
  • BDAR mokymų medžiagą,
  • kitas BDAR atitikties valdymo procesą užtikrinančias priemones.

eDap.lt teikia duomenų apsaugos pareigūno informaciją apie duomenų apsaugos prievoles įmonių, įstaigų ir organizacijų darbuotojams, konsultuoja apie jas. Taip pat teikia konsultacijas apie poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV) ir atlieka jo atlikimo stebėseną.

Organizacijų darbuotojai savo užklausas gali pateikti tiek per eDap.lt portalą, tiek el. paštu ar telefonu per telefoninę liniją „helpline“. Visais atvejais duomenų apsaugos pareigūno atsakymus darbuotojai gali gauti tokiu būdu, kokiu pateikė užklausą, ir rasti prisijungę prie eDap.lt.

eDap.lt veikia ir kaip duomenų apsaugos pareigūno savitarnos sistema, kadangi įmonių, įstaigų ir organizacijų darbuotojai čia gali rasti užklausų duomenų bazę. Ji suformuojama iš jau pateiktų užkalusų nuasmeintų duomenų ir yra prieinama tiek klientams, tiek jų duomenų apsaugos pareigūnams, tiek, asmenims, koordinuojantiems asmens duomenų apsaugą.

Prisijungti prie eDap.lt galite čia.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

 
Companies trust Allaw Join them today