Alternative legal services developed by Juridicon

 
 

Apie įmonę

Home > Apie įmonę
 

Alternatyvus teisės ir atitikties paslaugų teikėjas

UAB „Juridicon“, teikianti Allaw® paslaugas“, turi kitokią viziją nei advokatų kontoros ir kiti tradiciniai teisinių paslaugų teikėjai. Dirbame kaip Jūsų vidaus  teisininkas, rizikų ar atitikties pareigūnas, kaip Jūsų komandos dalis, bendradarbiaudami su kolegomis ir verslo partneriais, tačiau nežiūrėdami į Jus kaip į „klientą“.  Turime daugiau kaip 24 metus ekspertinės patirties. Teikiame valdomas teisines paslaugas. Įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms suteikiame komandinius įrankius ir ugdome gebėjimus.

Kuo mes skiriamės nuo advokatų kontorų ir kitų teisinių paslaugų teikėjų? Kiti yra tik tarpininkai tarp užsakovų ir ekspertų. Mes kuriame proaktyvius įrankius, kurie jungia bendrovių ir viešojo sektoriaus gerosios valdysenos, rizikų valdymo ir atitikties užtikrinimo procesus.

metu-teises-padovanoimai

Esame pažangūs, nuolat kuriantys, sėkmingi innovatoriai

2020-aisiais antrą kartą iš eilės laimėjome prestižinį Lietuvos Verslo Konfederacijos ”Metų Teisės Paslauga” apdovanojimą. Apdovanojimui pristatėme paslaugą Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw. Prieš tai, 2019 metais apdovanojimą laimėjo paslauga Teisės departamentas Allaw.

Prieš daugiau nei 10 metų, 2009-tais, Juridicon buvo išrinkta kaip viena iš lyderių ”Žinių Ekonomikos” įmonių apdovanojimuose, kuriuos teikė tuometinė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai buvo pasiekta mūsų augančios komandos dėka ir tapo svariu įrodymu, jog Juridicon teikia pažangias teisės paslaugas.

Visoms Jūsų įmonės reikmėms

Allaw® yra valdomų paslaugų modelis, kuriam galite patikėti savo teisės ir atitikties funkciją bei susijusias užklausas.

Mūsų įmonė remiasi patirtimi grįstomis žiniomis, pažangia technologija bei moderniu valdomų teisinių paslaugų metodu, tam, kad jūs žengtumėte kartu su sparčiai besiplėtojančiomis technologijomis, turėtumėte galimybę naudotis teisinių rizikų valdymo bei komandinio darbo įrankiais ir susitelktumėte ties verslo rodikliais, kurie siejasi su perkamų paslaugų kokybe, kaina bei rizika.

juridicon klientu erdve

Allaw išskirtinumas

Kurdami Allaw® mes apžvelgėme tradicinių teisės ir atitikties paslaugų procesą ir suradome trūkumus, kuriais rėmėmės projektuodami Allaw.

Analizuodami rastus trūkumus mes išskyrėme net 6 savybes, kurios padaro Allaw® naudingesniu, pinigus tausojančiu paslaugų modeliu, lyginant su tradicinėmis teisės ir atitikties paslaugomis:

 • Išmanūs įrankiai– Jums suteikiame prieigą prie išmanių komandinių įrankių, kurie jungia gerosios valdysenos, rizikų valdymo ir atitikties užtikrinimo procesus, padeda paprasčiau užtikrinti atitiktį bei tai įrodyti.
 • Klientų portalas– Jums yra suteikiama prieiga prie paskyros, kurioje Jūs matysite visas savo teisės ir atitikties paslaugas bei jų progresą. Taip Jūs turėsite daugiau skaidrumo, aiškumo bei patogumo planuojant darbus ar priimant sprendimus versle.
 • Allaw LegalDesk Savo klientams garantuojame greitą bendradarbiavimą per Allaw LegalDesk platformą, kuri, užsisakius paslaugą, tampa pagrindiniu kontaktiniu tašku tarp mūsų komandos ir kliento. Sužinokite daugiau
 • 99.9% Veikimo garantas – Visi mūsų planai ir atskiros paslaugos turi 99.9% veikimo garantą. Dokumentai, tokie kaip  rizikų valdymo politikos ir tęstinumo planai yra peržiūrimi bei rengiami sertifikuotų specialistų. Jūsų įmonės teisė ir atitiktis yra saugi mūsų rankose!
 • Pastovi teisinė ir atitikties pagalba – Mūsų ekspertai yra pasiruošę įgyvendinti Jūsų prašymus ir atsakyti į kilusius klausimus 8 valandas per dieną, 5 dienas per savaitę per Allaw platformą, telefonu ir gyvai. Nesvarbu ar jums prireiks pagalbos peržiūrint dokumentą, kontraktą ar rengiant įmonės dokumentą mes pasiruoše jums padėti!
 • Paslaugų įvairovė bet kokio dydžio biudžetui – Rasite savo įmonei tinkamus valdomų teisės ir atitikties paslaugų planus bei paslaugas, nesvarbu ar Jūs esate didelė, ne pirmą dešimtmetį veikianti įmonė ar ieškote atitikties paslaugų primą kartą. Esame lankstūs turėdami įvairias specializuotas bei rutinines paslaugas Jums!
 • Vieta dokumentams ir duomenų sparta – Bendradarbiaudami su žinomais web hostingo paslaugų tiekėjais paslaugos įsigijimo ir vykdymo metu mes galime suteikti daug vietos Jūsų elektroniniams verslo ir teisiniams dokumentams.

Verslo sritys

Suteikdami profesionalias teisines paslaugas skirtingoms verslo sritims, išplėtojome gilų verslo suvokimą, leidžiantį Jums teikti teisines paslaugas, reikšmingai atperkančiais savo kainą, neturi nereikalingų vertės nekuriančių procesų ir yra griežtai prižiūrimos kokybės klausimu.

Mūsų komanda turi ypač daug teisinės patirties šiose verslo srityse:

 • Farmacija
 • IT
 • Advokatų kontoros
 • Publikacijos
 • Logistika
 • Energetika
 • Finansai

ALLAW® Klientų portalas, ALLAW® LegalDesk, ALLAW® LegalSpaces  įskaitant Dokumentų portalą suteikia šių industrijų įmonėms visapusišką teisinių procesų, rizikų ir dokumentų valdymą.

Pagrindinės paslaugos teikimo sritys

bendrovių valdysena

Bendrovių valdysena

Užklausos ir prašymai, susiję su bendrovės valdysena, vidaus dokumentų rengimu ir peržiūra, verslo dokumentų saugojimu (susirinkimų protokolavimas, ataskaitos, t.t.).

teisinės paslaugos verslui

Išteklių valdymas

Jūsų verslo išteklių: tiek vidinių, tiek išorinių valdymas. Darbo teisė, darbo sutarčių sudarymas, keitimas ir nutraukimas, pirkimų sprendimai ir t.t.

verslo sutartys sudarymas derybos

Verslo sutartys

Sutarčių peržiūros ir rengimas: pirkimams, pardavimams, IT, finansams, t.t. Taip pat derybos ir sutarčių, draudimo reikalų valdymas.

nekilnojamasis turtas teisininkas

Nekilnojamasis turtas

Užklausos ir prašymai, susiję su komerciniu nekilnojamu turtu, sutartimis dėl ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos.

Imones teisininkas kaip paslauga dokumentu koregavimas

Duomenų/dokumentų koregavimas

Valdymo dokumentų bei duomenų keitimas, pakeitimų registravimas registruose, veiklos tęstinumo planai.

Įmonės teisininkas kaip paslauga skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas

Ikiteisminis ir teisminis įmonės skolų išieškojimas, susigrąžinimas, pretenzijų rengimas.

Teisės departamentas kaip paslauga Allaw

Visapusiškas auditas

BDAR auditas, atitikties sistemos auditas, dokumentų peržiūra, siekiant užtikrinti atitiktį ir suvaldyti rizikas verslo sutartyse, asmens duomenų apsaugoje ir kitose verslo teisės srityse.

Duomenų apsaugos pareigūnas kaip paslauga Allaw

Duomenų apsauga ir atitktis

Įmonės duomenų apsaugos praktikų patikra ir jos atitikties BDAR užtikrinimas per duomenų inventorizaciją ir duomenų valdymo struktūros pertvarkymą, BDAR mokymai.

Alternatyviosios teisinės paslaugos rizikų valdymas

Rizikų valdymas

Efektyvi verslo rizikų analizė ir prevencija su konsultacijomis ilgalaikės prevencijos užtikrinimui.

 

Išbandykite šią paslaugą 14 dienų visiškai nemokamai!

 
Businesses trust Allaw Join us today