We provide premium managed legal services for business!

 

Apie įmonę

Home > Apie įmonę
 

Alternatyvus teisinių ir atitikties paslaugų teikėjas

Allaw® yra UAB “Juridicon’ legal-tech ir law-tech apjungiantis produktas, kartu su idėjos autoriumi ir konsultantu Laimonu Marcinkevičiumi sukurtas siekiantiems samdytis išorinį teisininką, rizikų ekspertą ar duomenų apsaugos pareigūną bei sumažinti savo išlaidas duomenų apsaugai, gaunant kokybišką, rentabilų sprendimą.

Su profesionalia komanda, veikiančia įvairiuose Lietuvos miestuose, pasitelkdami Allaw, mes tapome alternatyvių teisinių paslaugų teikėju, teisines žinias suderinančiu su technologijomis, projektų bei procesų valdymu. Taip suteikdami papildomą vertę Baltijos šalių verslams.

metu-teises-padovanoimai

Mes esame pažangūs, nuolat kuriantys, sėkmingi innovatoriai

Prieš daugiau nei 10 metų, 2009-tais, Juridicon buvo išrinkta kaip vieną iš lyderių “Žinių Ekonomikos“ įmonių apdovanojimuose, kuriuos įteikinėjo tuometinė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai buvo pasiekta mūsų augančios komandos dėka ir tapo svariu įrodymu, jog Juridicon teikia pažangias teisės paslaugas.

Pristatydami Allaw, 2019 metais mes laimėjome prestižinį Lietuvos Verslo Konfederacijos “Metų Teisės Paslaugos“ apdovanojimą ir tai nulėmė tikrai ne konkurentų silpnumas ar sėkmė…

Visoms Jūsų įmonės reikmėms

Allaw® yra produktas, kuriam galite patikėti visas teisines problemas ir užklausas.

Mūsų įmonė remiasi patirtimi grįstomis žiniomis, pažangia technologija bei moderniu valdomų teisinių paslaugų metodu, tam, kad jūs žengtumėte kartu su sparčiai besiplėtojančiomis technologijomis, turėtumėte galimybę naudotis teisinių rizikų valdymo bei komandinio darbo įrankiais ir susitelktumėte ties verslo rodikliais, kurie siejasi su perkamų paslaugų kokybe, kaina bei rizika.

juridicon klientu erdve

Allaw išskirtinumas

Kurdami Allaw mes apžvelgėme tradicinių teisės paslaugų procesą ir suradome trūkumus, kuriais rėmėmės projektuodami Allaw.

Analizuodami rastus trūkumus mes išskyrėme net 6 savybes, kurios padaro Allaw naudingesniu, pinigus tausojančiu produktu lyginant su tradicinėmis teisinėmis paslaugomis:

 • Klientų portalas– Jums yra suteikiama prieiga prie paskyros, kurioje Jūs matysite visas savo teisines paslaugas bei jų progresą. Taip Jūs turėsite daugiau skaidrumo, aiškumo bei patogumo planuojant darbus ar priimant sprendimus versle.
 • Allaw LegalDesk Mes klientams garantuojame greitą bendradarbiavimą per Allaw LegalDesk platformą, kuri įsigijus paslaugą tampa pagrindiniu kontaktiniu tašku tarp mūsų komandos ir kliento. Sužinokite daugiau
 • 99.9% Veikimo garantas – Visi mūsų planai ir atskiros paslaugos turi 99.9% veikimo garantą. Dokumentai, tokie kaip  kontraktai ar korporatyvinės sutartys yra peržiūrimi ir rengiami verslo teisės specialistų. Jūsų įmonės teisė yra saugi mūsų rankose!
 • Pastovi teisinė pagalba – Mūsų profesionalūs teisininkai yra pasiruošę įgyvendinti Jūsų prašymus ir atsakyti į kilusius klausimus 8 valandas per dieną, 5 dienas per savaitę per Allaw platformą, telefonu ir gyvai. Nesvarbu ar jums prireiks pagalbos peržiūrint dokumentą, kontraktą ar rengiant įmonės dokumentą mes pasiruoše jums padėti!
 • Paslaugų įvairovė bet kokio dydžio biudžetui – Rasite savo įmonei tinkamus valdomų teisinių paslaugų planus ir paslaugas, nesvarbu ar Jūs esate didelė, ne pirmą dešimtmetį veikianti įmonė ar ieškote teisinių paslaugų primą kartą. Esame lankstūs turėdami įvairias specializuotas bei rutinines paslaugas Jums!
 • Vieta dokumentams ir duomenų sparta – Bendradarbiaudami su žinomais web hostingo paslaugų tiekėjais paslaugos įsigijimo ir vykdymo metu mes galime suteikti daug vietos Jūsų elektroniniams verslo ir teisiniams dokumentams.

Verslo sritys

Suteikdami profesionalias teisines paslaugas skirtingoms verslo sritims, išplėtojome gilų verslo suvokimą, leidžiantį Jums teikti teisines paslaugas, reikšmingai atperkančiais savo kainą, neturi nereikalingų vertės nekuriančių procesų ir yra griežtai prižiūrimos kokybės klausimu.

Mūsų komanda turi ypač daug teisinės patirties šiose verslo srityse:

 • Farmacija
 • IT
 • Advokatų kontoros
 • Publikacijos
 • Logistika
 • Energetika
 • Finansai

ALLAW® Klientų portalas, ALLAW® LegalDesk, ALLAW® LegalSpaces  įskaitant Dokumentų portalą suteikia šių industrijų įmonėms visapusišką teisinių procesų, rizikų ir dokumentų valdymą.

Pagrindinės paslaugos teikimo sritys

bendrovių valdysena

Bendrovių valdysena

Užklausos ir prašymai susiję su bendrovės valdymu, gairių rengimu ir peržiūra, verslo dokumentų saugojimu (Užrašai iš susirinkimų, ataskaitos, t.t.).

teisinės paslaugos verslui

Išteklių valdymas

Jūsų verslo išteklių: tiek vidinių, tiek išorinių valdymas. Darbo teisė, darbo sutarčių sudarymas, keitimas ir nutraukimas, pirkimų sprendimai ir t.t.

verslo sutartys sudarymas derybos

Verslo sutartys

Sutarčių peržiūros ir rengimas: pirkimams, pardavimams, IT, finansams, t.t. Taip pat derybos ir sutarčių, draudimo reikalų valdymas.

nekilnojamasis turtas teisininkas

Nekilnojamasis turtas

Užklausos ir prašymai, susiję su komerciniu nekilnojamu turtu, sutartimis dėl ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos.

Imones teisininkas kaip paslauga dokumentu koregavimas

Duomenų/dokumentų koregavimas

Valdymo dokumentų bei duomenų keitimas, pakeitimų registravimas registruose.

Įmonės teisininkas kaip paslauga skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas

Ikiteisminis ir teisminis įmonės skolų išieškojimas, susigrąžinimas, pretenzijų rengimas.

Teisės departamentas kaip paslauga Allaw

Visapusiškas auditas

Dokumentų peržiūra su tikslu užtikrinti teisinę atitiktį ir suvaldyti rizikas verslo sutartyse, asmens duomenų apsaugoje ir kitose verslo teisės srityse.

Duomenų apsaugos pareigūnas kaip paslauga Allaw

Duomenų apsauga ir atitktis

Įmonės duomenų apsaugos praktikų patikra ir jos atitikties BDAR užtikrinimas per duomenų inventorizaciją ir duomenų valdymo struktūros pertvarkymą.

Alternatyviosios teisinės paslaugos rizikų valdymas

Rizikų valdymas

Efektyvi teisinių verlso rizikų analizė ir prevencija su konsultacijomis ilgalaikės prevencijos užtikrinimui.

 

Išbandykite šią paslaugą 14 dienų visiškai nemokamai!

 
Businesses trust Allaw Join us today