Managed legal and compliance services

 
 

eDap.lt

Home > eDap.lt
 
Teisinė savitarna

El. paslaugų portalas eDap

Patirtimi grįstomis žiniomis dalijamės su Jumis ne tik DAP konsultacijų metu ar įgyvendindami bendrą projektą. Užsisakę Allaw paslaugą, gaunate prieigą prie skaitmeninės virtualios erdvės, atliekančios platų spektrą naudingų funkcijų.

  • Tobula vieta, kai reikia atsakymų – Sujungiame tinkamus žmonės su tinkama informacija, naudodami sprendimą, kuris pateikia žinias, įžvalgas bei patirtimi paremtą informaciją prieš akis.
  • Galimybė užduoti klausimus – Jūsų darbuotojai gali užduoti naujus rūpimus klausimus, o atsakymus gali matyti visi Jūsų įgalioti darbuotojai.
  • Mokymai ir sprendimai -Nuo asmens duomenų apsaugos iki komercinių paslapčių apsaugos, eDap.lt rasite platų informacijos ir kursų repertuarą, skirtą supažindinti ir paruošti savo personalą darbui.

Funkcijos

Atitikties mokymų erdvė

Jūsų visų lygių darbuotojai jiems patogiu metu nuotoliniu būdu gali pereiti reikiamus BDAR mokymus ir pasitikrinti savo žinias, o Jūs – sumažinti atitikties riziką. Plačiau.

Klausimų – atsakymų erdvė

Jūsų darbuotojai vienoje vietoje randa atsakymus į mūsų ekspertų jau atsakytus privatumo ir duomenų apsaugos užtikrinimo klausimus. Plačiau.

Klientų portalas

Su Klientų portalu lengva valdyti kiekvieną užsakytos Allaw paslaugos aspektą. Nuo maksimalaus užklausų skaičiaus iki užsakomų paslaugų pobūdžio. Plačiau

HD.Legal

HD.Legal yra klientų erdvė, veikianti tarsi “vienas langelis” Jūsų įmonės darbuotojams užklausoms ir prašymams nuotoliniu būdu pateikti, o Jums – atsekamumui užtikrinti. Plačiau

DAi.lt

Duomenų apsaugos informacija ir praktinės gairės, skirtos paprasčiau užtikrinti Jūsų įmonės atitiktį, valdyti teisines rizikas ir palengvinti komandų bendradarbiavimą. Plačiau

Teisinės atitikties stebėsena

Akimirksniu sužinote teisinio reguliavimo ir įmonės veiklos organizavimo dokumentų teisėkūros būklę: pavyzdžiui, jie jau pasirašyti, taikomi, ar dar tik iniciatyvos stadijoje. Plačiau

 

Kodėl verta mus rinktis

Esame proaktyvūs ir, teikdami bet kurią Allaw paslaugą, siekiame padėti įmonėms bei įstaigoms išvengti ginčų, bylų ir baudų.

Užsisakę Allaw paslaugą, „po ranka” turite nuolatos atnaujinamą, per daugiau kaip 25 metų teisinio darbo sukauptą Jums reikiamą teisinių žinių bazę.

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti kiekvieną mūsų paslaugų aspektą. Nuo daugiau išmaniųjų komandinių įrankių iki tų įrankių funkcijų išplėtimo.

 

Susisiekite

 
Companies trust Allaw Join them today