Managed legal and compliance services

 
 

Konsultacinis palaikymas

Home > Teisės ir atitikties paslaugos > Konsultacinis palaikymas
 
konsultacinis palaikymas

Konsultacinis palaikymas

Jūs galite naudotis Allaw® paslaugų palaikymo sistema, suteikiančia Jums papildomas galimybes:

  • “Vieno langelio” principas – Užtikriname, kad užklausos būtų tvarkomos našiausiu būdu. Patogumas ir paprastumas panaikina laiko sąnaudas ir atveria duris greitam prisitaikymui prie El. paslaugų portalo Jums ir Jūsų darbuotojams.
  • Atsakytų klausimų peržiūros – Galite sekti ir analizuoti visus gautus atsakymus, kad nustatytumėte svarbiausias sritis bei pasidalintumėte informacija su suinteresuotomis šalimis.
  • Teisinė savitarna – Parengėme jums ir nuolatos tobuliname dažniausiai užduodamų klausimų bazę (DUK) ir praktines gaires, kad galėtumėte paprasčiau įgyvendinti atitiktį bei valdyti teisines rizikas

 

Allaw® paslaugas palaiko

Klientų portalas

Su Klientų portalu galite lengvai valdyti kiekvieną savo užsakytos paslaugos aspektą. Nuo maksimalaus užklausų skaičiaus, paslaugos teikimo būdo iki užsakomų paslaugų pobūdžio.

El. paslaugų portalas

El. paslaugų portalas yra platforma, veikianti tarsi „vienas langelis” Jūsų įmonės darbuotojams teisės ir atitikties užklausoms bei prašymams pateikti, o Jums – atsekamumui užsitikrinti.

DAi.lt

Visiems Allaw® paslaugų planams suteikiame galimybę naudotis duomenų apsaugos žinių baze, kurioje galite rasti aktualią teisinę informaciją, atsakymus į jau užduotus klausimus, o taip pat praktines gaires.

Atitikties mokymų erdvė

Jūsų darbuotojams nebereikia susirinkti vienoje vietoje ir gaišti laiką, klausantis jiems nepritaikytų mokymų. BDAR mokymai ar kt. jiems patogiu metu gali būti pereiti nuotoliniu būdu Allaw® mokymų erdvėje, įskaitant žinių pasitikrinimą.

Dokumentų pavyzdžiai

Nuo pat pirmojo Allaw® paslaugų užsakymo įgijate galimybe naudotis mūsų sukaupta teisės ir atitikties dokumentų pavyzdžių baze, kurie pagreitins Jūsų darbą ir supaprastins atitikties užtikrinimą Įmonėje: BDAR dokumentai ir kt.

Klientų apskaitos portalas

Jei esate įgaliotas Įmonės atstovas, čia vienoje vietoje galite matyti Jūsų Įmonei pateiktus Allaw® paslaugų perdavimo aktus, išrašytas sąskaitas ir atliktus apmokėjimus. Taip pat pakomentuoti sąskaitą ar ją apmokėti.

 

Kodėl verta mus rinktis

Esame proaktyvūs ir, teikdami bet kurią Allaw paslaugą, siekiame padėti įmonėms bei įstaigoms išvengti ginčų, bylų ir baudų.

Užsisakę Allaw paslaugą, „po ranka” turite nuolatos atnaujinamą, per daugiau kaip 25 metų teisinio darbo sukauptą Jums reikiamą teisinių žinių bazę.

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti kiekvieną mūsų paslaugų aspektą. Nuo daugiau išmaniųjų komandinių įrankių iki tų įrankių savybių išplėtimo.

 

Susisiekite

 
Companies trust Allaw Join them today