We provide premium managed legal services for business!

 

Teisės departamentas kaip paslauga

Home > Teisės departamentas kaip paslauga
 
Teisės departamentas kaip paslauga Allaw

Teisės departamentas kaip paslauga Lietuvoje yra visiškai nauja, tačiau ilgai laukta naujovė. Sukurdami Allaw platformą, mes perkėlėme teisės paslaugas į aukštesnį lygį, kuriame jūs gaunate ne tik visišką skaidrumą, bet ir galimybę teikti savo komentarus bei pastabas, taip koreguodami darbų eigą jų vykdymo metu. Atsiradus klausimams, teisės departamentas galės juos atsakyti bet kuriuo darbo dienos metu, o, prireikus rimtesnių įžvalgų, pagelbės konsultacijos, kurios bus įskaičiuotos į mėnesinį prenumeratos mokėstį.

Allaw platformos dėka Teisės departamentas sėkmingai veikia nuotoliniu būdu, įsiliedamas į įmonę lyg būtų jo dalis. Tai yra visapusiška paslauga, skirta visiems verslams, kurie nori perkelti savo gaunamas teisines paslaugas į aukštesnį, produktyvesnį bei lankstesnį lygį.

Rezervuokite NEMOKAMĄ konsultaciją dabar ir sužinokite kaip mes galime jums padėti!

Vertė verslui

Didesnis VEIKSMINGUMAS

Sumažinate savo organizacijos teisinių išteklių sąnaudas ir galite koncentruotis į jos pagrindinę veiklą.

suvaldytos teisinės rizikos

Suvaldote rizikos poveikį, sustiprinate organizacijos atitiktį teisės aktams ir išvengiate baudų.

Strateginės įžvalgos

Gaunate reikšmingą indėlį strateginiam planavimui, greičiau priimate sprendimus ir efektyviau užtikrinate organizacijai teisinį tikrumą.

 

Išbandykite šią paslaugą 14 dienų visiškai nemokamai!

Pagrindinės šios paslaugos sudedamosios dalys

 • Visapusiška pagalba. Profesionali kvalifikuoto teisės departamento pagalba.
 • Patarėjas teisiniais klausimais. Veikia kaip Jūsų teisės patarėjas, suteikiantis teisinę informaciją ir gaires apie verslo finansines, administracines ar operatyvines veiklas.
 • Teisės Departamentas Veikia kaip Jūsu asmeninis teisės departamentas, kuris vykdo visas teisines užklausas.
 • Trečios šalies nuodugnus patikrinimas. Dirbama kartu link nuodugnaus patikrinimo (Due diligence), trečios šalies rizikos įvertinimo ir kontrakto terminų.
 • Rizikų Įvertinimas. Bendradarbiaudamas su Jūsų teisinės rizikos komanda, Allaw Teisės Departamentas išsiaiškina rizikas ir įvertina pavojus bei galimybes.
 • Teisinis aiškinimas. Konsultavimas teisinių reikalavimų aiškinimo klausimais.
 • Atstovavimas. Allaw Teisės Departamentas gali veikti kaip pagrindinis kontaktas visais teisiniais reikalais, kurie liečia Jūsų kompaniją.
 • Vidinis Auditas. Audito dizaino bei teisinių išvadų patarimai.
 • Tyrimai ir Bylinėjimasis. Dalyvavimas atitikties tyrimuose ir su tuo susijusiuose bylinėjimuose.
 • Taisyklių rinkinio peržiūrėjimas. Bendradarbiavimas per LegalSpaces su taisyklių rinkiniu tam kad jį peržiūrėti, priimti naujas taisykles, pasiūlyti pakeitimus ir adresuoti prašymus dėl taisyklių išimčių.
 • Pagalba Dokumentuojant Verslo Procesus. Darbų aprašai, veiksmingiasios praktikos ir dažniausiai pasitaikantys verslo procesai yra dokumentuojami ir išlaikomi kiekvienos platformos funkcijos.

Kaip mes tai darome

teises departamentas kaip paslauga uzklausos

Skaidrus ir Nuoseklus Procesas

Gaunamų teisės paslaugų vykdymo, kokybės bei vertės verslui stebėjimas turi neginčijamą svarbą suteikiančią įžvalgų, kurios padeda planuoti darbo krūvį, reikiamą biudžetą bei laiką esamiems ir ateities projektams.

 • Organizuotumas bei tvirtas standartas priimant bei dirbant pagal gautus užsakymus – Allaw padeda organizuoti kaip bus bendradarbiaujama su išoriniais teisininkais ir tai teikia galimybes jums, kaip klientui, vertinti gautas paslaugas ir nustatyti savo standartus, kuriais vadovaujantis bus teikiamos teisinės paslaugas.
 • Vienas salyčio taškas – Užtikrinama, kad darbų eiga būtų tvarkoma našiausiu būdu. Patogumas ir paprastumas panaikina laiko sąnaudas ir atveria duris greitam prisitaikymui prie platformos Jums ir Jūsų darbuotojams.
 • Trumpesnis atsakymo laikas – Aktyviau prisidedame prie jūsų organizacijos vertės kūrimo proceso. Greitas susisiekimas taip pat garantuoja lankstumą projektų valdyme.

teises departamentas kaip paslauga Riziku valdymo irankiai

Įrankiai Rizikų Valdymui

Klientai naudodamiesi Rizikų Valdymo Įrankiais gauna daugiau nei įprastų teisinės rizikos tyrimo reikalavimų patenkinimą. Pasinaudodami gaunamais privalumais mūsų klientai mėgaujasi sklandesniu strateginiu planavimu, effektyvesniu susitvarkymu su neužtikrintumais, atskleistomis galimybėmis ir protingu resursų paskirstymu svarbiausioms iniciatyvoms.

 • Sustiprinkite rizikos mažinimą – Naudojantis paslaugos platforma yra automatiškai kuriama visos organizacijos teisinių poreikių įrašų ir auditų seka, kuri leidžia sekti teisinių užklausų detales remiantis Jūsu pasirinktais kriterijais: užklausos tipas, departamentas, sutarties tipas, ir t.t.
 • Stiprus bedradarbiavimas ties kontraktais. Greitas ir efektyvus kontraktų paruošimas reikalauja produktyvaus ir visapusiško bendradarbiavimo. Allaw įtraukia veiksmingas bendradarbiavimo taktikas – nuo anotacijų ir raudonų pabraukimų iki komentarų ir bendraautorizavimo, ir taip leidžia Jums sklandžiai dirbti su komanda link apsisaugojimo nuo rizikų ir vikraus kontraktų pabaigimo tuo pačiu žymint visą audito seką.
 • Palengvinkite esminį bendravimą – Allaw procesai ir technologija yra skirta glaudžiam bendradarbiavimui bei esminio bendravimo palengvinimui tarp GRC ir mūsų teisės departamento. Su šia infrastruktūra mūsų klientai yra visapusiškai aprūpinti priemonėmis rizikos mažinimui, proaktyviems veiksmams skirtiems prisitaikymui prie besikeičiančios verslo apllinkos bei teisinio atitikimo pasiekimui.
teises departamentas kaip paslauga Personalo mokymai

Naudingos žinios jūsų personalui

Visi mūsu teisės departamento planai įtraukia Allaw LegalSpaces – bendradarbiavimo platforma, kur Jūs galite rasti naudinga, praktiškai patikrinta informaciją savo personalui.

 • Mokymai ir sprendimai – Nuo asmens duomenų apsaugos iki prekyos paslapčių išsaugojimo, šioje e-mokymosi platformoje rasite platų informacijos ir kursų repertuarą skirtą supažindinti ir paruošti personalą teisiniam darbui ir bendradarbiavimui.
 • Tobula vieta kai reikia atsakymų – Sujungiame tinkamus žmonės su tinkama informacija naudodami sprendimą, kuris pateikia žinias, ekspertizes ir patirtimi remtą informaciją visiems prieš akis.
 • Bendradarbiavimas virtualioje aplinkoje – Saugi ir centralizuota vieta bendradarbiavimui tarp jūsų personalo ir teisininkų ar išorinių patarėjų. Tai įtraukia, tačiau neapsiriboja ties dalinimusi dokumentais ir informacija, galimybe sekti teisės projekto progresą bei jo išlaidas. Naudodamiesi šia platforma jūs taupote savo laiką ir pastangas, todėl tai yra kelis kartus efektyviau už el. paštą ar kitas komunikacijos platformas.
teises departamentas kaip paslauga Riziku ivertinimas

Efektyvesni Verslo Sprendimai


Allaw gali suteikti jums pakankamai tesinių žinių ir įžvalgų, kurios padės jums priimti efektyvesnius, naudingesnius, reputaciją keliančius sprendimus.

 • Suteikite galią savo verslui susitelkdami į aukštos vertės darbus– Gaunate galimybę skaityti praktišką teisinę informaciją, metyti būdus kaip ją panaudoti verslo pasaulyje, remtis parengtais kontroliniais sąrašais, teisės žaidimų knygomis, ir prireikus gausite patarimų ir daugiau prieigos prie specializuotos teisinės informacijos. Mūsų savitarnos portalas padės jūsų komandai išmintingai siekti tikslų per išlaikytą dėmesį strategiškai svarbioms užduotims.
 • Būkite Informuoti – Mes dalinamės teisinėmis žiniomis ir įžvalgomis tam, kad skatintume geresnių sprendimų priėmimą. Prisijungę prie platformos vykdydami projektus jus gausite informaciją apie naujausius pakeitimus, pridėtas ar uždelstas užduotis ir taip visada žinosite projekto darbų progresą.
teises departamentas kaip paslauga teisine rizika

Greitas verslo procesų dokumentavimas, analizavimas bei tobulinimas

 • Įgyvendinkite verslo procesų pertvarkymą –  Lengviau suraskite egzistuojančius procesus ir pertvarkykite juos teisinei atitikčiai ir aukštesniam produktyvumui.
 • Rafinuokite komunikaciją darbo eigai – Naudodamiesi Allaw jūsų darbuotojai turės aiškų supratimą ką ir kaip jie turi atlikti bei kokia yra tiksli kiekvieno komandos nario rolė.
 • Atneškite skaidrumo su platforma, kuri yra tam optimizuota – Kiekviena platformos funkcija yra skirta dažnai pasitaikančių verslo procesų, praktikų ir aprašymų žymėjimui, ko pasekoje kilus neaiškumui ar atsiradus naujų komandos narių, žinios apie visus svarbius verslo procesus bus ranka pasiekiamos. Taip yra sukuriamas savotiškas ekonomiškumas laiko bei biudžeto klausimu, ypač kai yra įtraukiami nauji komandos nariai ar dėl tam tikrų priežasčių verslas nori keisti savo dalis, struktūrą

Išbandykite šią paslaugą 14 dienų visiškai nemokamai!

LegalDesk

Jei Jūs kaip įmonės ar finansų skyriaus ar kitokio skyriaus vadovas veikiate be vidaus teisininkų, turbūt pastebėjote, kad Jūsų asmeninis ir įmonės produktyvumas yra slopinamas kasdieninių teisinių problemų valdymo ir daug laiko užimančio bendravimo su išoriniais teisininkais.

Patikėdami mums savo teisinį „ūkį“, LegalDesk teisinių paslaugų valdymo platformos dėka:

 • Jūs įgyjate galimybę bet kada patikrinti, kaip vykdomos Jūsų užklausos ir prašymai.
 • Prireikus skubios pagalbos, Jūsų darbuotojai gali rasti reikiamą teisinę informaciją apjungtoje žinių bazėje.
 • Jūs suteikiate galimybes savo darbuotojams rasti atsakymus į dažniausiai pasitaikančius teisinius klausimus naudojantis savitarnos portalu.
 • Jūs gaunate integruotą, periodiškai atnaujinamą teisinių žinių saugyklą, kuri leidžia lengvai suteikti prieigą bei dalintis informacija visoje organizacijoje.

Išbandykite šią paslaugą 14 dienų visiškai nemokamai!

Žemiau Jūs rasite “Teisės Departamentas kaip paslauga“ planus, kurie nėra galutiniai ir yra skirti parodyti, kas gali būti įtraukta į paslaugos planą Jūsų įmonei. Paslaugos apimtis bei fiksuota kaina yra nusprendžiami nemokamos konsultacijos metu.

Išbandykite šią paslaugą 14 dienų visiškai nemokamai!

Pasirinkite tinkamiausią teisės departamento paslaugos planą

Pagrindinė informacija

 

 • Įmonės dydis
 • Paslaugos teikimas
 • Mėnesinė kaina
 

Planų Palyginimas

 • Darbo krūvis
 • Papildomas darbo krūvis
 • Ataskaitų teikimas
 

Pagrindinės savybės

 • Teisiniai patarimai ir gairės
 • Atstovavimas
 • Pagalba vidaus auditui
 • Rizikų įvertinimas
 • Teisinis aiškinimas
 • Trečios šalies speciali peržiūra
 • Vidaus dokumentų peržiūra
 • Dokumentų automatizavimas
 • Tyrimai ir bylinėjimasis
 

Papildomos savybės

 • Klientų Portalas
 • LegalDesk
 • LegalSpaces
 • Mokomoji medžiaga
 • Atsarginės kopijos sistemoje
 • Pagalba gyvai
 

Mažas

Smulkioms įmonėms

 • Įmonės dydis
 • iki 20 darbuotojų
 • Paslaugos teikimas
 • Vietoje ir Platformoje
 • Mėnesinė kaina
 • nuo €1920.00

Mažas

 • Darbo krūvis
 • Iki 8 užklausų per mėnesį
 • Papildomas darbo krūvis
 • €100.00/užklausa
 • Ataskaitų teikimas
 • Kas ketvirtį

Mažas

 • Teisiniai patarimai ir gairės
 • Atstovavimas
 • Vidinis auditas
 • Rizikų įvertinimas
 • Teisinis aiškinimas
 • Trečios šalies patvirtinimas
 • Taisyklių peržiūrėjimas
 • Dokumentų automatizavimas
 • Tyrimai ir bylinėjimasis

Mažas

 • Klientų portalas
 • Allaw TD LegalDesk
 • Allaw TD LegalSpaces
 • Mokomoji medžiaga
 • Atsarginės kopijos sistemoje
 • Pagalba gyvai

Vidutinis

Vidutinio dydžio įmonėms

 • Įmonės dydis
 • nuo 21 iki 250 darbuotojų
 • Paslaugos teikimas
 • Vietoje ir Platformoje
 • Mėnesinė kaina
 • nuo €2400.00

Vidutinis

 • Darbo krūvis
 • Iki 12 užklausų per mėnesį
 • Papildomas darbo krūvis
 • €75.00/užklausa
 • Ataskaitų teikimas
 • Kas ketvirtį

Vidutinis

 • Teisiniai patarimai ir gairės
 • Atstovavimas
 • Vidinis auditas
 • Rizikų įvertinimas
 • Teisinis aiškinimas
 • Trečios šalies patvirtinimas
 • Taisyklių peržiūrėjimas
 • Dokumentų automatizavimas
 • Tyrimai ir bylinėjimasis

Vidutinis

 • Klientų portalas
 • Allaw TD LegalDesk
 • Allaw TD LegalSpaces
 • Mokomoji medžiaga
 • Atsarginės kopijos sistemoje
 • Pagalba gyvai

Corporate

Stambioms įmonėms ir korporacijoms

 • Įmonės dydis
 • Virš 250 darbuotojų
 • Paslaugos teikimas
 • Vietoje ir Platformoje
 • Mėnesinė kaina
 • Pagal susitarimą

Corporate

 • Darbo krūvis
 • Pritaikyta jums
 • Papildomas darbo krūvis
 • Pritaikyta jums
 • Ataskaitų teikimas
 • Kas ketvirtį

Corporate

 • Teisiniai patarimai ir gairės
 • Atstovavimas
 • Vidinis auditas
 • Rizikų įvertinimas
 • Teisinis aiškinimas
 • Trečios šalies patvirtinimas
 • Taisyklių peržiūrėjimas
 • Dokumentų automatizavimas
 • Tyrimai ir bylinėjimasis

Corporate

 • Klientų portalas
 • Allaw TD LegalDesk
 • Allaw TD LegalSpaces
 • Mokomoji medžiaga
 • Atsarginės kopijos sistemoje
 • Pagalba gyvai

Susijusios publikacijos

POVEIKIO VERSLUI VERTINIMAS

Poveikio verslui valdymas Allaw

Poveikio verslui vertinimas (PVV) nustato verslo funkcijos ir proceso sutrikimo pasekmes bei surenka informaciją, reikalingą atkūrimo strategijoms kurti. Atlikdamas rizikos vertinimą organizacijos

ALLAW APDOVANOJIMAS

Allaw metų teisės paslaug apdovanojimas 2019

„UAB „JURIDICON“ didžiuojasi būdama 2019 metų teisės paslaugos laureatė. Šis apdovanojimas tapo ne tik mūsų bendrų pastangų įvertinimu, bet ir paskatinimu tobulėti – toliau ieškoti būdų kaip galima…

TEISINĖS PASLAUGOS INTERNETU

Teisines paslaugos internetu verslui

Atsižvelgdamos į savo verslo poreikius ir galimybes, įmonės šiandien gali rinktis turėti teisininką įmonės patalpose arba naudotis teisinėmis paslaugomis internetu. Taip pat, esant poreikiui, galimas šių…

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Greitai atsakysime į kilusius klausimus.

Robotas teisininkas jūsų paslaugoms!

Dažniausiai užduodami klausimai.

 
Businesses trust Allaw Join us today