Managed legal and compliance services

 
 

Informacijos valdysena

Home > Informacijos valdysena
 
informacijos valdysena

Informacijos valdysena

Kartu aptariame Jūsų įmonės ar įstaigos poreikius, atitikties reikalavimus, įvertiname rizikas, diegiame pranešėjų apsaugos, informacijos apsaugos sistemas, parengiame reikiamas politikas ir kt. dokumentaciją. Supažindiname darbuotojus ir virtualioje mokymų erdvėje Legalspaces pravedame jiems mokymus. Darbuotojai, bet kada prisijungę gali rasti mokymų medžiagą.

  • Pranešėjų apsaugos sistema – Diegiame pranešėjų teisinės apsaugos sistemas, padedančias valdyti ir įmonės rizikas bei užtikrinti įmonės veiklos tęstinumą.
  • Informacijos apsauga – siekiant išvengti Jūsų įmonės komercinių paslapčių ir kitos konfidencialios informacijos praradimo, užtikrinti verslo tvarumą diegiame informacijos valdysenos ir apsaugos sistemas.
  • Mokymai darbuotojams – Kad pranešėjų ir informacijos saugos sistemos veiktų, užtikriname, kad Jūsų darbuotojai praeitų reikiamus apmokymus.

 

Visos Allaw paslaugos apima

Klientų portalas

Su Klientų portalu galite lengvai valdyti kiekvieną savo užsakytos paslaugos aspektą. Nuo maksimalaus užklausų skaičiaus, paslaugos teikimo būdo iki užsakomų paslaugų pobūdžio. Plačiau.

LegalDesk

LegalDesk yra platforma, veikianti tarsi „vienas langelis” Jūsų įmonės darbuotojams teisinėms užklausoms ir prašymams pateikti, o Jums – atsekamumui užsitikrinti. Plačiau.

LegalSpaces

Visiems Allaw paslaugų planams suteikiame galimybę naudotis Legalspaces – bendradarbiavimo erdve, kurioje taip pat galite rasti dokumentų pavyzdžių, formų, klausimynų, o taip pat atsakymus į jau užduotus teisinius klausimus. Plačiau.

Atitikties mokymų erdvė

Jūsų darbuotojams nebereikia susirinkti vienoje vietoje ir gaišti laiką, klausantis jiems nepritaikytų mokymų. Jiems patogiu metu nuotoliniu būdu Allaw mokymų erdvėje jie gali pereiti reikiamus mokymus ir pasitikrinti savo žinias. Plačiau.

Apdovanojimai

Dvejus metus iš eilės Allaw laimėjo prestižinį „Metų teisės paslauga” apdovanojimą, pagerbiantį tuos, kurie geriausiai kuria pridėtinę vertę verslui bei visuomenei.

Teisinis auditas

Prieš pradėdami bendradarbiavimą mes visada atliekame įmonės vidaus dokumentų teisinį patikrinimą, kurio metu nustatome teisinę riziką keliančias vietas, siekiant išvengti baudų, ginčų ar bylinėjimosi. Plačiau.

 

Kodėl verta mus rinktis

Esame proaktyvūs ir, teikdami bet kurią Allaw paslaugą, siekiame padėti įmonėms bei įstaigoms išvengti ginčų, bylų ir baudų.

Užsisakę Allaw paslaugą, „po ranka” turite nuolatos atnaujinamą, per daugiau kaip 20 metų teisinio darbo sukauptą Jums reikiamą teisinių žinių bazę.

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti kiekvieną mūsų paslaugų aspektą. Nuo daugiau išmaniųjų komandinių įrankių iki tų įrankių savybių išplėtimo.

 

Susisiekite

 
Companies trust Allaw Join them today