Managed legal and compliance services

 
 

„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ pelnė metų teisės paslaugos 2019 apdovanojimą

Home > „Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ pelnė metų teisės paslaugos 2019 apdovanojimą
 
Legal department as a service Allaw
2019 m. spalio 29 d. vyko tradiciški Lietuvos verslo konfederacijos organizuojami prestižiniai „Metų paslauga 2019“ apdovanojimai. Apdovanojimai kasmet sulaukia verslo, mokslo bei inovacijų lyderių dėmesio, kadangi suteikia verslui unikalią galimybę pristatyti savo produktus ir paslaugas, dalyvaujant 12 nominacijose.

Teisininko profesija keičiasi, prisitaikydama prie aplinkybių bei naujų klientų poreikių

Šiais metais apdovanojimą už „Metų teisės paslauga“ pelnė UAB „JURIDICON“, kuri sulaukė savo inovatyvios paslaugos „Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ visuomenės pripažinimo bei aukšto įvertinimo. Apdovanojimo ceremonijoje UAB „JURIDICON“ atstovas bei pačios paslaugos įkūrėjas p. Marcinkevičius, atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo labai lakoniškai, pabrėždamas tik esminius inovatyvios paslaugos privalumus. Paslaugos įkūrėjas atkreipė dėmesį į tai, kad dažniausiai žmonės mato teisininką kaip konsultantą, kuris tam tikrais klausimais konsultuoja verslą ar žmogų, todėl paprastai kyla klausimas: „Ką gali teisininkai šiandien sugalvoti?“ p. Marcinkevičius pabrėžė, kad žinios padeda tobulėti ir, kaip ir kiekviena kita profesija, teisininko profesija keičiasi, prisitaikydama prie aplinkybių bei naujų klientų poreikių.

Sužinokite plačiau, kaip Allaw prisitaiko prie klientų poreikių

Paslaugos tikslas – prisidėti prie klientų verslo vertės kūrimo

Pagrindinis šios paslaugos tikslas – naudojant sukauptas patirtis ir žinias bei taikant inovatyvias technologijas prisidėti prie klientų verslo vertės kūrimo, palengvinti bendradarbiavimą bei pagreitinti teisinių užklausų vykdymo procesus, užtikrinant aukštą teisinių paslaugų teikimo kokybę. Pasak p. Marcinkevičiaus, pati šios paslaugos idėja kilo nedirbtinai, o tapo natūraliu impulsu, siekiant patenkinti klientų poreikius bei lūkesčius.  „Tikimės, kad ši paslauga sukurs dar didesnę vertę verslui“, – sako p. Marcinkevičius.

„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ – tai užsakomoji teisinė paslauga verslui už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį. Pagrindinis šios paslaugos privalumas yra galimybė ją pritaikyti, priklausomai nuo kliento įmonės dydžio, veiklos ir plėtros etapo. „Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ gali būti naudinga tiek smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, neturinčioms savo teisininko, tiek stambesnėms verslo įmonėms, turinčioms savo teisės departamentus.

Paslauga, veikianti tarsi įmonės dalis

Ši paslauga suderina teisines žinias su technologijomis, projektų bei procesų valdymu, kas leidžia greičiau teikti teisines paslaugas bei taupyti kliento laiką. Iškilus teisiniam klausimui, įmonės darbuotojui nebereikia vykdyti teisinių paslaugų tiekėjo atrankos, laukti paslaugų pasiūlymo, jo derinti, pasirašinėti ir pan. Standartizuoto ir organizuoto teisinių paslaugų užklausų valdymo bei technologijų dėka, „Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ veikia tarsi įmonės dalis, lyg „vienas langelis“ verslui, kur vienoje vietoje galima gauti kasdienes einamąsias teisines paslaugas darbo teisės, duomenų apsaugos, sutarčių teisės, įmonių teisės ir kitose srityse. Taip pat, Allaw platformoje galima gauti pagalbą iš rizikų ir atitikties eksperto, duomenų apsaugos pareigūno ar mediatoriaus. Platformoje esanti teisinė savitarna kai kuriuos teisinius klausimus klientams leidžia išsispręsti ir patiems, pasinaudojant suteikta prieiga prie Allaw žinių valdymo sistemos, kurioje talpinami teisiniai dokumentai, dokumentų pavyzdžiai, formos. Integruotas automatinis dokumentų generavimas leidžia greitai, kada prireikia, sugeneruoti reikiamą teisinį dokumentą.

Sužinokite plačiau, kokiose srityse Allaw gali padėti

„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ – tai unikalus teisinių paslaugų teikimo modelis, kuris suteikia galimybę naudotis teisinėmis paslaugomis tiek, kiek reikia, bei po ranka turėti kvalifikuotų, verslą išmanančių teisininkų komandą, mokant tik fiksuotą prenumeratoriaus mokestį. „Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ yra sklandus technologijomis ir reikiamomis žiniomis aprūpintas išorinis teisės departamentas, veikiantis lyg būtų pačios įmonės padalinys, padedantis užtikrinti įmonėje gerąją valdyseną, rizikų valdymą ir teisinę atitiktį.

„UAB „JURIDICON“ didžiuojasi būdama 2019 metų teisės paslaugos laureatė. Šis apdovanojimas tapo ne tik mūsų bendrų pastangų įvertinimu, bet ir paskatinimu tobulėti – toliau ieškoti būdų kaip galima būtų pagerinti teisinių paslaugų teikimą,“ – pasakė įmonės atstovas.

 
Companies trust Allaw Join them today