Alternative legal and compliance services developed by Juridicon

 
 

Sutarčių valdymas

Home > Teisės ir atitikties paslaugos > Sutarčių valdymas
 
sutarčių valdymas

Sutarčių valdymas

Mes parengiame Jums standartizuotas žemesnės rizikos ir (arba) sudėtingumo sutarčių formas pagal Jūsų reikalavimus ir patalpiname jas virtualioje bendradarbiavimo erdvėje Legalspaces. Visos mūsų parengtos sutarčių formos pateikiamos kartu išsamiomis instrukcijomis, kaip jas naudoti.

  • Pagal Jūsų poreikius – Visas sutarčių formas parengiame pagal Jūsų verslo ar veiklos poreikius
  • Išsamios instrukcijos – Prie sutarčių formų pridedame išsamias instrukcijas, kaip pagal šias formas rengti, kaip jos gali būti keičiamos ir pan. Tai suteikia Jums plačias galimybes taupyti įmonės kaštus ir rengti / vykdyti sutartis nedalyvaujant teisininkui
  • Rizikos vertinimas -padidintos rizikos ir (arba) sudėtingumo sutartims pagal Jūsų užklausą parengiame ir skaitmeninėje erdvėje patalpiname rizikų vertinimo išvadą.

Visos Allaw paslaugos apima

Klientų portalas

Su Klientų portalu galite lengvai valdyti kiekvieną savo užsakytos paslaugos aspektą. Nuo maksimalaus užklausų skaičiaus, paslaugos teikimo būdo iki užsakomų paslaugų pobūdžio. Plačiau.

LegalDesk

LegalDesk yra platforma, veikianti tarsi „vienas langelis“ Jūsų įmonės darbuotojams teisinėms užklausoms ir prašymams pateikti – o Jums – atsekamumui užsitikrinti. Plačiau.

LegalSpaces

Visiems paslaugos „Teisės departamentas Allaw“ planams suteikiame galimybę naudotis Legalspaces – bendradarbiavimo erdve, kurioje taip pat galite rasti dokumentų pavyzdžių, formų, klausimynų, o taip pat atsakymus į jau užduotus teisinius klausimus. Plačiau.

Atitikties mokymų erdvė

Jūsų darbuotojams nebereikia susirinkti vienoje vietoje ir gaišti laiką, klausantis jiems nepritaikytų mokymų. Jiems patogiu metu nuotoliniu būdu Allaw mokymų erdvėje jie gali pereiti reikiamus mokymus ir pasitikrinti savo žinias. Plačiau.

Apdovanojimai

Dvejus metus iš eilės Allaw laimėjo prestižinį „Metų teisės paslauga“ apdovanojimą, pagerbiantį tuos, kurie geriausiai kuria pridėtinę vertę verslui bei visuomenei.

Teisinis auditas

Prieš pradėdami bendradarbiavimą mes visada atliekame įmonės vidaus dokumentų teisinį patikrinimą, kurio metu nustatome teisinę riziką keliančias vietas, siekiant išvengti baudų, ginčų ar bylinėjimosi. Plačiau.

 

Kodėl verta mus rinktis

Esame proaktyvūs ir, teikdami bet kurią Allaw paslaugą, siekiame padėti įmonėms bei įstaigoms išvengti ginčų, bylų ir baudų.

Užsisakę Allaw paslaugą, „po ranka“ turite nuolatos atnaujinamą, per daugiau kaip 20 metų teisinio darbo sukauptą Jums reikiamą teisinių žinių bazę.

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti kiekvieną mūsų paslaugų aspektą. Nuo daugiau išmaniųjų komandinių įrankių iki tų įrankių savybių išplėtimo.

 

Susisiekite