Managed legal and compliance services

 
 

BDAR paslaugos, atitinkančios verslo veiklos specifiką išmaniai

Home > BDAR paslaugos, atitinkančios verslo veiklos specifiką išmaniai
 
BDAR paslaugos išmaniai
BDAR paslaugos, atitinkančios verslo veiklos specifiką, procesus nuo šiol gali būti įgyvendinamos komandiniu būdu ir daug greičiau. Tam nesutrukdys vis dar galiojanti rekomendacija „dirbti iš namų”. Allaw išmanieji komandiniai įrankiai, kuriais nuo š.m. gegužės pradžios papildytas Allaw BDAR vedlys, padės organizacijoms greičiau atlikti nuotoliniu būdu tvarkomų asmens duomenų inventorizaciją, poveikio duomenų apsaugai vertinimą, kitus duomenų apsaugos procesus ir procedūras. Taip pat stebėti duomenų apsaugos teisėkūros ir organizacijos veiklos organizavimo dokumentų būklę, nedelsiant reaguoti, gavus duomenų subjekto užklausą, įvykus duomenų saugos incidentui. Kartu tai naudingos pritaikytosios duomenų apsaugos priemonės duomenų apsaugos pareigūnams ir visiems, atsakingiems už duomenų apsaugą.

Praktinė problema

Jūs žinote, kad pritaikytoji duomenų apsauga šiandien yra yra įtvirtinta teisės aktuose, suvokiate, kad BDAR dokumentų šablonai, BDAR dokumentų paketai nesuvaldys Jūsų organizacijoje duomenų praradimo grėsmės, kuri laikoma viena didžiausių veiklos rizikų eilę metų. Toks požiūris neskatina Jūsų organizacijos darbuotojų suvokti duomenų apsaugos, atitikties BDAR reikalavimams prasmės,  nekuria organizacijoje pagarbios duomenų apsaugai kultūros. Vargu, ar galėsite šiais šablonais pasinaudoti ir gavę duomenų subjekto užklausą ar duomenų saugos pažeidimo atveju. Gali neišgelbėti ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos patikrinimo atveju, nes kažin, ar padės Jums pademonstruoti BDAR atitiktį. Skirta bauda, ištaisymo kaštai gali būti reikšmingai didesni nei sutaupyta suma, įsigyjant BDAR šablonus ar dokumentą paketą.

Deja, individualios BDAR paslaugos paprastai užtrunka ir atima iš organizacijų procesų savininkų, kitų atsakingų asmenų nemažai laiko. Teisinis auditas praktikoje, kol atliekami pirminiai klausimynai, dirbančių asmenų išsamios apklausos, rezultatų ir dokumentų vertinimas ir t.t. gali užtrukti apie mėnesį ar net daugiau. Dar maždaug tiek pat laiko atima BDAR dokumentai, jų parengimas – asmens duomenų tvarkymo taisyklės, privatumo politika ir t.t.

Allaw sprendimas

Allaw nesako, kad individualios BDAR paslaugos neužims Jūsų laiko. Tačiau tikime, kad jo prireiks daug mažiau. Išmanieji Allaw įrankiai, padedantys įgyvendinti pritaikytąją duomenų apsaugą, buvo sukurti tam, kad padėtų kuo greičiau atlikti minėtus duomenų apsaugos ir BDAR procesus ir procedūras, atlikti duomenų apsaugos teisėkūros ir organizacijos veiklos organizavimo dokumentų būklės stebėseną. Padaryti duomenų apsaugos procesus lengvai audituojamais. Taip pat nedelsiant reaguoti, gavus duomenų subjekto užklausą, įvykus duomenų saugos incidentui ar tiesiog pasikeitus teisės aktams ar organizacijos veiklos procesams.

Net jeigu turite asmenį, atsakingą už duomenų apsaugą organizacijoje ar net duomenų apsaugos pareigūną, individualios Allaw duomenų apsaugos pareigūno BDAR paslaugos ir susiję išmanieji įrankiai gali padėti valdyti duomenų praradimo grėsmę, užtikrinti atitiktį BDAR reikalavimams bei taupyti laiką kiekviename organizacijos duomenų tvarkymo ciklo žingsnyje. Be to, Allaw išmaniaisiais įrankiais klientai gali naudotis bet kada, pagal poreikį. Tai ypač praverčia organizacijoms, nuolatos įgyvendinančioms projektus ir atliekančioms rizikų bei poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV).

Kaip užsisakyti

Užpildykite šį trumpą klausimyną, kad preliminariai galėtume nustatyti Jūsų organizacijos galimą atotrūkį BDAR reikalavimams ir įvertinti, kaip efektyviausiai galėtume Jums padėti.

Plačiau apie Allaw išmaniuosius įrankius, susijusius su duomenų apsauga ir BDAR paslaugomis, skaitykite čia.

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (DUK) čia.

 
Companies trust Allaw Join them today