ALLAW klientams iniciatyvios teisines paslaugos ir rizikų įvertinimas

Startavo Teisinerizika.lt – nauja Juridicon svetainė, kurioje teikiamos proaktyviu rizikos vertinimu pagrįstos iniciatyvios teisinės paslaugos Lietuvoje veikiančiam verslui. Tai naujas požiūris į teisinių paslaugų teikimą, kadangi Lietuvoje vis dar dominuoja su ginčų sprendimu, o ne ginčų prevencija susijusios teisinės paslaugos. Tai taip pat nauja priemonė, skirta ne tik verslo teisinės neatitikties, trūkumų, rizikų ir korekcinių veiksmų nustatymui, bet ir verslo kliento patirties užsakant bei naudojantis teisinėmis paslaugomis pagerinimui. Preliminarus neatitikties, rizikų ir korekcinių veiksmų nustatymo vertinimas interesantui pateikiamas per 24 valandas nemokamai.

Teisinerizika.lt lankytojai naudosis ALLAW® teisinių procesų ir dokumentų valdymo sistema

Toliau, jei interesantas pageidauja, naudodamasis ALLAW® teisinių procesų ir dokumentų valdymo sistema, à la carte būdu jis gali pasirinkti aktualią teisinę paslaugą, pagal savo poreikius iš karto apskaičiuoti fiksuotą paslaugos kainą bei internetu užsakyti paslaugą. Jam teikiamos teisinės paslaugos internetu arba gyvai, atvykus į biurą. Susitikimo metu galima artimiau susipažinti su asmeniu, kuriam ketinama pavesti kuruoti svarbų klausimą. Be to, “gyvi” susitikimai stiprina teisinio projekto komandos dvasią, teisinės paslaugos internetu ir online bendravimai vėliau yra lengvesni, kai įvyko susitikimas “akis į akį”. Savo teisinius procesus ir dokumentus klientas toliau valdo internetu, naudodamasis ALLAW® teisinių procesų ir dokumentų valdymo sistema.

Teisinerizika.lt puikiai papildys ALLAW® teisinių procesų ir dokumentų valdymo sistemos, skirtos verslo klientų teisinės atitikties ir rizikų valdymui, funkcijasKviečiame savo ALLAW® verslo klientus, atsakius į kruopščiai parengtus klausimus, greitai ir nemokamai gauti atitikties ir rizikų situacijos savo organizacijoje vertinimą, sužinoti siūlomus korekcinius veiksmus.

Išbandykite Teisinerizika.ltWednesday, December 27, 2017« Atgal