Managed legal and compliance services

 
 

Kam reikalingas įmonės teisininkas

Home > Kam reikalingas įmonės teisininkas
 
Įmonės teisininkas Allaw
Įmonės teisininkas ar juo labiau teisės departamentas nėra privalomas.  Yra labai daug, net stambių įmonių, kurios neturi nei vieno, nei kito. Nes įmonės teisės funkcija yra priskiriama prie pagalbinių, verslą palaikančių funkcijų, teisės departamentai dažnai laikomi kaštų centrais, o ne pajamų generatoriais. Todėl įmonių aukščiausio lygio vadovams, kasdien susiduriantiems su kasdieniais augančio verslo sudėtingumais, natūraliai kyla klausimas „kodėl turėčiau įtraukti papildomą konkretų ekspertą į savo komandą“? Vis dėl to, vertinant nuolat augančio savo verslo poreikius, tikslinga apsvarstyti pagrindinius įmonės teisininko ir teisės departamento privalumus. Ypač, kai nuolatos susikaupia rutininių užduočių, įmonių ir sutarčių teisės srityse.

Užbėgate už akių problemoms prieš joms kylant

Kai išgirstame ar perskaitome, jog vienai ar kitai įmonei buvo paskirta didžiulė bauda, priteista išieškotina suma, nejučiomis susimąstome: „ko gero buvo galima to išvengti“.  Įmonės teisininkas padeda išvengti problemų, nelaukiant kol jos kils. Negaišdami laiko ir lėšų gaisrų gesinimui, galite susikoncentruoti ir susitvarkyti savo teisinius klausimus iš anksto. Patikėdami tam tikrus savo verslo procesus teisininkams rizikų profesionalams, turite naudos iš geresnės galimybės planuoti ir sušvelninti galimų grėsmių poveikį bei sustiprinti galimybių tikimybę. Veiksmingos teisinės funkcijos dėka išvengsite klaidų, galinčių pastatyti Jūsų verslą į pavojų. Savalaikis įmonės teisininko ar teisės departamento darbuotojo suteiktas patarimas padės užtikrinti Jūsų klientų bei darbuotojų teises, pasirengti Jūsų interesus saugančias sutartis bei priimti geresnius investavimo sprendimus.

Norite sužinoti, kaip mes tai darome? Skaitykite plačiau.

Daugiau dėmesio skiriate verslui

Kai kurie aukščiausio lygio vadovai pasirenka patys valdyti savo įmonių teisinę funkciją. Tačiau taip nukenčia tiek jų asmeninis, tiek įmonės produktyvumas. Ir apskritai kyla klausimas, ar aukščiausio lygio vadovas turėtų valdyti savo augančios įmonės teisinius poreikius? Įmonės teisininko pagrindinė kompetencija yra nustatyti, kuriems klausimams geriau pasitelkti išorinį teisės ekspertą, o kuriuos veiksmingiau būtų išspręsti vidaus išteklių pagalba. Įmonės teisininkas veiksmingai ir atsakingai gali padėti tiek parinkti išorinį paslaugos teikėją, tiek stebėti bei kontroliuoti teisinių paslaugų kaštus. Tai padeda verslo lyderiams sutaupyti daug laiko, kurį jie gali skirti verslo strateginiams reikalams.

Norite sužinoti, kaip mes tai darome? Skaitykite plačiau.

Vidaus išteklius galima nukreipti vertingesniam darbui

Kai kurie vadovai pasirenka įmonės teisinius darbus „užkrauti“ kitiems savo darbuotojams, pvz. vyr. buhalterei, personalo vadovui ar pan. Tačiau ar tikrai neįmanoma vidaus išteklių nukreipti į vertingesnį darbą? Tai, atrodytų, netaupo daug lėšų, nors galėtų būti būdas išvengti papildomų darbuotojų samdymo išlaidų. Visgi tai suteikia akivaizdžią naudą, nes vidaus darbuotojai gali leisti savo laiką produktyviai. Sakysite, samdant išorinį įmonės teisininką, reikia gaišti laiką jo atrankai, teikiamų paslaugų priežiūrai ir kontrolei? Pasirinkę brandų paslaugos teikėją, galite to išvengti ir susitarti, kad jis padengtų didžiąją dalį išlaidų, susijusių su teisės funkcijos veiklos planavimu, teisės projektų bei užklausų valdymu ir būtų apsirūpinęs tam reikiamomis techninėmis priemonėmis. Taip pat įsipareigotų kiekvienais metais gerinti kokybę ir darbo našumą. Dar daugiau – siektų padidinti Jūsų personalo darbo našumą.

Išbandykite 14-dienų įmonės teisininko paslaugą nemokamai

 
Companies trust Allaw Join them today