Managed legal and compliance services

 
 

Nuotoliniai rizikų valdymo ir atitikties mokymai – elektroninėje erdvėje

Home > Nuotoliniai rizikų valdymo ir atitikties mokymai – elektroninėje erdvėje
 
Allaw atitikties mokymai verslui nuotoliniu būdu
Teisinis reguliavimas nuolat keičiamas, taip sukeldamas įmonėms, įstaigoms teisines rizikas ir būtinybę užtikrinti atitiktį reikalavimams. Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos, Lietuvos banko, Konkurencijos tarybos ar kitos priežiūros institucijos paskirta bauda gali reikšti ir įmonės veiklos pabaigą. Darbuotojams būtini nuolatiniai rizikų valdymo ir atitikties mokymai, kursai, supažindinantys su teisės aktų reikalavimais, jų atnaujinimais, praktika. Įmonėse neretai trūksta specializuotų žinių, o išoriniai mokymai gali būti per brangi priemonė atitikties rizikai valdyti. Ypač kai įmonės ar įstaigos darbuotojų skaičius perkopęs 100.

Elektroninė Allaw mokymosi erdvė verslui atitikčiai užtikrinti

Allaw, teikianti inovatyvias prenumeruojamas paslaugas Įmonės teisininkas Allaw, Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw, siūlo sprendimą įmonėms ir įstaigoms – mokymus, vykdomus elektroninėje Allaw mokymų erdvėje. Jų dėka įmonės ir įstaigos gali ne tik efektyviau užsitikrinti procesus, atitiktį teisės aktų reikalavimams, išvengti reguliatoriaus sankcijų, tačiau ir sutaupyti kaštų bei laiko. Nuo mokymų medžiaga elektroninėje Allaw atitikties mokymų erdvėje sujungta su atitinkamais teisės aktais ir praktine pagalba, kuri prieinama vieno mygtuko paspaudimu. Pavyzdžiui, kasmetiniai BDAR atitikties žinių atnaujinimo kursai, susieti su BDAR gidu, apimančiu tiek reglamento tekstą, tiek su juo susijusius dokumentų pavyzdžius, kontrolinius klausimus ir t.t.

Nuotoliniai atitikties mokymai pagal poreikį, paprastai ir greitai

Įmonės ar įstaigos darbuotojai gali bet kada peržiūrėti mokymų ar kursų medžiagą, o tam pakanka tik kompiuterio, planšetės ar telefono. Nebereikia stengtis surinkti visų organizacijos darbuotojų į vieną vietą, o kiekvienas darbuotojas su pateikiama informacija gali susipažinti bet kada jam patogiu metu.

Naudojantis elektronine Allaw mokymų erdve galima sekti ir įvertinti darbuotojų progresą. Susipažinę su pateikiama mokymų medžiaga darbuotojai atlieka pateikiamą testą, kuriuo įvertinama, ar darbuotojas iš mokymų įgijo reikiamas žinias. Tokiu būdu galima įsitikinti, ar darbuotojai tikrai yra tinkamai supažindinti su jiems būtina žinoti informacija ir ar pasirengę vykdyti savo pareigas, taip padėdami savo darbovietei valdyti įmonės rizikas.

Mokėdami tik fiksuotą prenumeratos mokestį už paslaugą Įmonės teisininkas Allaw, Duomenų apsaugos pareigūnas Allaw, klientai nuo šiol kartu gauna prieigą savo darbuotojams prie atitikties mokymų medžiagos. Joje be papildomo mokesčio galima naudotis ne tik teisininkų komentarais bei dokumentų pavyzdžiais, formomis, bet ir naudotis jau parengtomis mokymų skaidrėmis bei konspektais. Taip pat elektroninėje Allaw mokymų erdvėje galima rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Tokiu būdu, siekiant apmokyti darbuotojus, nereikia mokėti už kiekvieno darbuotojo dalyvavimą mokymuose. Naudodamiesi paslaugos prenumerata visi poreikį turintys organizacijos darbuotojai gali prisijungti prie Allaw mokymų erdvės ir susipažinti su pateikiama mokymų medžiaga, atnaujinti savo žinias bei jas pasitikrinti spręsdami testus.

Išsprendę testus mokymuose dalyvavę darbuotojai gali įsitikinti, kad jie turi pakankamai žinių ta tema, apie kuriuos yra parengti mokymai. Žinių įgijimas leidžia užtikrinti atitiktį teisės aktų keliamiems reikalavimams. Išleista santykinai nedidelė suma mokymams tokiu atveju turėtų padėti suvaldyti rizikas, išvengti baudų, kurios gali būti itin didelės. Pavyzdžiui, vien pirmoji Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos paskirta bauda yra lygi 61 500 eurų.

Vietoje to, kad darbuotojas turėtų nustatytą laiką klausyti dėstomos mokymų medžiagos, jis medžiagą gali mokytis bet kada ir bet kokiu jam patogiu būdu, pavyzdžiui, grįžti prie jau praeitos mokymų medžiagos. Taip pat darbuotojas pats gali pasirinkti mokymosi tempą, laiką bei daromas pertraukas.

Taip pat darbuotojams nebereikia patiems nuolat tikrinti įstatymų atnaujinimų, sekti valstybės institucijų rekomendacijų. Visa naujausia teisinė informacija yra nuolat publikuojama Allaw mokymų erdvėje, todėl darbuotojai sutaupys laiką, kadangi visus aktualiausius atnaujinimus sužinos iš vienos vietos.

Apsilankius tradiciniuose mokymuose, iš jų parsinešamos skaidrės, medžiaga, kuri po mėnesio ar net kelių dienų gali būti nebeaktuali. Elektroninėje Allaw mokymų erdvėje mokymų medžiaga ir testai nuolatos atnaujinami, sekama kiekvienos skaidrės atitiktis, tad įmonių darbuotojai prieina prie aktualiausios informacijos.

Tradiciniuose mokymuose mokymų dalyviai gali užduoti klausimus lektoriui mokymų ar po mokymų paskirtu metu. Allaw mokymų erdvė suteikia galimybę ne tik matyti atsakymus į dažiausiai užduodamus klausimus, bet ir patiems užduoti klausimus, dėl kurių kyla neaiškumų. Įmonių, prenumeruojančių Allaw paslaugas, darbuotojai, gali bet kada pateikti jiems iškilusius klausimus bei gauti rūpimus atsakymus. Skirtingai nuo tradicinių mokymų, klausimų pateikimo laikas nėra ribojamas.

 
Companies trust Allaw Join them today