Managed legal and compliance services

 
 

BDAR dokumentai paprastai ir greitai

Home > BDAR dokumentai paprastai ir greitai
 
BDAR paslaugos - dokumentai atitikciai demonstruoti
BDAR dokumentai paprastai ir greitai“ – tai naujas Allaw law-tech sprendimas, sukurtas pasitelkiant teisinį dizainą ir padedantis verslui bei organizacijų darbuotojams patiems savarankiškai užsitikrinti BDAR atitiktį. Išmaniaja teisinės savitarnos priemone gali naudotis visi „Allaw duomenų apsaugos pareigūnas kaip paslauga“ ir BDAR atitikties paslaugų klientai. Esanti viena iš Allaw pastaruoju metu klientams pasiūlytų komandos bendradarbiavimo priemonių, ši priemonė yra susijusi su BDAR atitikties dokumentais. Suvokdama duomenų apsaugos pareigūnų ir organizacijų darbuotojų padidėjusį krūvį duomenų apsaugos srityje bei turinti patirties kuriant pritaikytosios duomenų apsaugos sistemas, Allaw nusprendė jiems padėti. Sukurta priemonė leidžia įmonėms ir įstaigoms paprastai ir greitai sužinoti teisinio reguliavimo duomenų apsaugos srityje bei įmonės veiklos organizavimo dokumentų būklę, sumažinti žmogiškųjų klaidų tikimybę.

Allaw išmanieji įrankiai BDAR gerajai praktikai

Jei Jums teko lankytis VDAI internetiniame puslapyje, turbūt pastebėjote naujienų kiekį išleidžiamą per kelias savaites. Nors naujienos dažnai nepraneša apie Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 2016/679 (BDAR) atnaujinimus, pats publikacijų kiekis rodo, kad duomenų apsaugos sritis atsinaujina reguliariai. Tai taip pat reiškia, kad BDAR dokumentai, kuriuos pasirengėte prieš kelis mėnesius ar net seniau gali būti praradę savo vertę naujausių reikalavimų dėka.

Tam, kad organizacijos lengvai galėtų užtikrinti nuolatinį gerosios  praktikos įgyvendinimą organizacijose, Allaw pasitelkė dizainu paremtą mąstymą ir sukūrė išmaniųjų įrankių rinkinį. Jis skirtas padėti organizacijoms greičiau atlikti tvarkomų asmens duomenų inventorizaciją, poveikio duomenų apsaugai vertinimą (PDAV), kitus duomenų apsaugos procesus ir procedūras. Taip pat stebėti duomenų apsaugos teisėkūros ir organizacijos veiklos organizavimo dokumentų būklę, nedelsiant reaguoti, gavus duomenų subjekto užklausą, įvykus duomenų saugos incidentui.

Teisinio reguliavimo įrankis – dokumentų būklės indikatorius

Išmaniesiems įrankiams priklauso ir duomenų apsaugos teisinio reguliavimo įrankis, kuris suteikia klientams galimybę akimirksniu sužinoti kokia yra duomenų apsaugos ir organizacijos veiklos dokumentų būklė. Priemonės skydelyje, komandiniu būdu yra užtikrinamas atitiktis BDAR reikalavimams, nes klientas mato ne tik BDAR sritis, kurioms reikia neatidėlioto dėmesio, tačiau ir dokumentus, kurių organizacijai trūksta, ir visa tai – be papildomo teisinio audito.

Įrankis organizacijoms suteikia informaciją apie BDAR dokumentus greitai ir paprastai, panaikindamas būtinybę rengti ilgas žinutes apie išorinio reguliatoriaus reikalaujamus dokumentus. Sistemingai atnaujinama aktuali informacija apie dokumentus yra prieinama tada, kada jos reikia.

VDAI patikrinimo atveju ar planuojant biudžetą visa svarbi informacija yra aiškiai išdėstyta Allaw LegalSpaces platformoje bei yra matoma viename lange. Taip yra užtikrinama greita adaptacija prie įrankio bei prieinamumas vieno mygtuko paspaudimu.

Savybės ir privalumai


  • Parengtas sertifikuotų duomenų saugos ir rizikų valdymo ekspertų, įrankis organizacijoms užtikrina atitiktį BDAR reikalavimams ir suteikia modernią virtualią darbo aplinką.
  • Dokumentus leidžiama kelti iš bet kurios debesų saugyklos (Goodle Drive, Drop box ir t.t.). Įrankis gali būti integruojamas su populiariausiomis debesų saugyklomis, todėl klientams nereikia dokumentų sukelti į vieną saugyklą ar siųsti el. paštu Allaw komandai tam, kad galėtų naudotis priemone.
  • Nepamirštamas ir komandinis darbas. Prie įrankio leidžiama prisijungti keliems žmonėms bei, naudojantis suteikiamomis funkcijomis, paskirstyti užduotis ar dalintis informacija.
  • Vizualiai pateikta dokumentų būklė suteikia kritinės informacijos greitai ir taip pat tinka komandos aptarimams.
  • Integruotoje MoSCoW metodikos lentoje iš karto matomi , kurie veiklos organizavimo dokumentai yra „must-have“, o kurie nebūtini. Esant biudžeto apribojimams, informacija apie skirtingų dokumentų svarbą leis priimti sprendimus greičiau bei suplanuoti dokumentų atnaujinimo eiliškumą. Kitaip sakant – BDAR dokumentai paprastai ir greitai.

Apie Allaw

Allaw yra uždarosios akcinės bendrovės „Juridicon” paslaugų ženklas. „BDAR dokumentai paprastai ir greitai“  yra Allaw BDAR vedlio dalis, sukurta patenkinti augančius klientų poreikius. Įrankiai yra kuriami nuolatiniams klientams pagal jų poreikius, tam kad įmonės teisininkas Allaw veiksmingiau galėtų padėti taupyti klientų laiką  bei kitus resursus. Allaw komanda siekia įgyvendinti visas privalomas ir rekomenduojamas duomenų apsaugos praktikas LegalSpaces ir LegalDesk platformose, todėl kuria specialiai kliento organizacijai pritaikytas priemones, taip padėdama įgyvendinti klientams pritaikytąją duomenų apsaugą bei kitą pritaikytąją atitiktį. Apie Allaw Duomenų Apsaugos Pareigūno planą, kuris įtraukia net 5 išmaniuosius įrankius skaitykite čia.

Uždarosios akcinės bendrovės „Juridicon” teisės departamentas kaip paslauga, teikiama per Allaw platformą, Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose pernai jau yra pelniusi “Metų teisės paslauga” pripažinimą.

Daugiau apie duomenų apsaugos teisinio reguliavimo ir kitus duomenų apsaugai svarbius įrankius skaitykite čia.

 
Companies trust Allaw Join them today